1. Інформація про проєкт
Освітня модель «Мирна школа» підтримується тристороннім партнерством між українським ГО «Інститут миру і порозуміння» і німецькою організацією «forumZFD» і Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, за підтримки Федерального Міністерства міжнародного розвитку і економічного співробітництва Німеччини (BMZ).
Модель «Мирна школа» спрямована на створення безпечного освітнього процесу у середніх загальноосвітніх школах та розвиток гуманістичних стосунків між усіма його учасниками. Відновний підхід до трансформації конфліктів, медіація, повага до різноманітності, стійкість і психологічна підтримка – головні підходи моделі.
У 2019—2022 роках модель мала статус освітнього експерименту Міністерства освіти і науки України, і пілотувалася у 10 школах в різних областях країни.
У 2023-2024 роках проект сфокусований на цифровізацію продуктів моделі «Мирна школа», її поширення в освітній сфері і забезпеченні сталості досягнутих результатів.
2. Цілі оцінки
Метою завдання експерта/ки є оцінка моделі «Мирна школа» на різних етапах її розробки і впровадження в школі та на інституційному рівні, а також надання практичних рекомендацій щодо забезпечення її сталості в освітній сфері в Україні.
Зовнішня оцінка має фокусуватися на 4 напрямках:
1. Партнерство в рамках проєкту «Мирна школа»
2. Процес розробки і впровадження проєкту.
3. Вплив моделі «Мирна школа» на шкільному і інституційному рівнях.
4. Ефективність і стійкість моделі «Мирна школа» в поточному освітньому середовищі в Україні.
3. Методологія зовнішньої оцінки і очікувані результати
Підрядник має розробити методологічний підхід відповідно до чотирьох цілей зовнішньої оцінки. Підхід має використовувати змішану та адаптивну методологію, тобто індивідуальний дизайн, заснований на якісних методах оцінки, таких як глибинні інтерв’ю та інтерв’ювання експертів, аналіз контенту, документів та ключових напрямків проєкту.
Від виконавця очікуються наступні результати роботи:
Більш детальна інформація щодо очікуваних результатів оцінки надана у технічному завданні для проведення оцінки:
https://drive.google.com/file/d/1l4DaLAp4HVqZ1bSjaBF1vMC_5ksL7kBk/view?usp=sharing
4. Кваліфікація виконавця і терміни виконання завдання
Термін виконання завдання, не повинен перевищувати 5 календарних місяців. Підрядник повинен бути готовий почати роботу відразу після залучення.
Зацікавлені експерти мають надати наступні документи:
5. Для участі
Зацікавленим кандидатам пропонується надіслати документи як один PDF-файл українською або англійською мовою на наступну електронну адресу: [email protected]
Будь ласка, вкажіть позицію – експерт/ка з оцінювання, у темі листа.
Кінцевий термін подання необхідних документів – кінець дня 26 травня 2024 року.
Обрані кандидати будуть запрошені на співбесіду (у онлайн- форматі), після якої буде остаточно визначено виконавця послуги.
Коментарі