bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Пошук підрядника на надання послуг Тренера по впровадженню членських внесків в ГО
23.04.2024

Громадська організація «Об’єднання дружин і матерів Захисників України» оголошує збір комерційних пропозицій щодо визначення підрядника на надання послуг тренера по впровадженню членських внесків в Організації

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України. 

Від потенційного підрядника ми очікуємо: 

  1. Проведення фасилітованих сесій, онлайн. Проведення серії фасилітованих сесій з розробки та впровадження системи членських внесків для команд 7 підрозділів. 7 сесій по 4 години.

  2. Менторська підтримка учасниць тренінгу з впровадження членських внесків, онлайн. Тема: Розробка та впровадження системи членських внесків для команд 7 підрозділів, а також забезпечення команд менторською підтримкою. Всього 20 годин.

Термін виконання робіт та надання послуг: квітень – вересень 2024 року. 

Очікуваний результат: розробка політики про членські внески, порядок їх сплати, інструкції, які включають інформацію щодо сплати, адміністрування та звітування.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати на електронну адресу [email protected] :

  • Комерційну пропозицію з деталізованим переліком та вартістю послуг;

  • Копії установчих документів організації або (ФОП), що зареєстрована у відповідності до чинного законодавства України. 

  • Приклади кейсів попередніх робіт. Кінцевий термін приймання пропозицій від учасників: 29 квітня 2024 року, до 23:59 за київським часом

 

Кінцевий варіант ТЗ буде узгоджено з переможцем процедури.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.