bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультантка_ант з надання послуг тренерки_а з проведення онлайн тренінгу для параюристок
19.04.2024

Благодійна організація «Позитивні жінки» (Організація) оголошує конкурс на вакансію «Консультантка_ант з надання послуг тренерки_а, ПК GF135» у проєкті «Лідерство жінок у відповіді на епідемію ВІЛ» (програмний компонент GF135), за фінансової підтримки Благодійної організації «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» для проведення онлайн тренінгу для параюристок за темою «Моніторинг, фіксація та реагування на порушення прав жінок, які живуть з ВІЛ із використанням правозахисного модулю DataCheck».

І. Обсяг послуг/робіт

 • Розробка навчального модулю для параюристок з тематики: Моніторинг, фіксація та реагування на порушення прав жінок, які живуть з ВІЛ із використанням правозахисного модулю DataCheck.
 • Проведення онлайн тренінгу для параюристок Організації.
 • Написання звіту за результатами тренінгу.

II. Термін надання послуг/виконання робіт:

Травень-грудень 2024 р.

IІІ. Умови здійснення оплати

Оплата послуг здійснюється після їх надання, звітування з підтверджуючими документами та підписання Акта про надання послуг. Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг в рамках даного конкурсу, надавач (-ка) послуг здійснює за власний рахунок.              

ІV. Кваліфікаційні вимоги

Вимоги до учасниць/ків

Підтверджуюча документація:

Бажано вища освіта у галузі ІТ, соціолгії, статистики

Диплом

Практичний досвід організації та проведення тренінгів для спільнот щодо користування модулем DataCheck

Резюме

Вільне володіння українською мовою

Резюме

Наявний досвід організації та проведення тренінгів спрямованих на захист прав ключових груп населення, зокрема жінок, які живуть з ВІЛ, буде перевагою

Резюме

 

V. Критерії оцінки:

Критерії оцінки

Ваговий коефіцієнт

Вартість послуг (грн. за годину) або вартість робіт (без ПДВ)

40 %

Досвід роботи

60 %

 

Перелік документів, які необхідно подати:

 1. Резюме/CV та мотиваційний лист з описом релевантного досвіду. 
 2. Документи на підтвердження освіти (дипломи, сертифікати, тощо). 
 3. Якщо учасниця зареєстрована, як ФОП, необхідно надати такі реєстраційні документи: копія Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру, свідоцтво платника податку. Для учасниць, які працюють по ЦПХ – копію паспорту та копію ІНН.
 4. Обов’язково! Заповнений, підписаний та відсканований Додаток 1  до оголошення (форма додається).
 5. Обов’язково! Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою Додаток 2 (форма додається до оголошення).

Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу i.goncharova@ukr.net з поміткою в темі листа «Консультантка_ант з надання послуг тренерки_а _ПК GF135».

Термін подання документів:  до 26 квітня 2024 р.,  реєстрація документів завершується о 18:00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Звертаємо Вашу увагу:

Конкурс вважаються таким, що відбувся, якщо було отримано хоча б три пропозиції, що відповідають вимогам Оголошення.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії Оголошення. Після обрання переможця, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються БО “100 відсотків життя” на розгляд та затвердження та розглядаються зазначеним донором протягом 10 робочих днів. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • учасник ознайомлений з Оголошенням, яке опубліковано  19 квітня 2024 р.;
 • Організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій. До моменту підписання договору про закупівлю Організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників закупівлі або потенційних учасників закупівлі;
 • Організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасників процедури закупівлі;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Мережі;
 • цим ми підтверджуємо нашу юридичну, фінансову та іншу спроможність виконати умови даної комерційної пропозиції та Оголошення, укласти договір на закупівлю товарів/послуг та правдивість всіх відомостей зазначених у цій комерційної пропозиції;
 • договір про надання послуг буде укладено лише після узгодження з донором та лише за умови наявності фінансування даних послуг.

Більше про Організацію https://pw.org.ua/

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.