bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс з вибору Консультанта з підготовки аналітичних звітів
19.04.2024

Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Всеукраїнське Об’єднання Людей з Наркозалежністю (ВОЛНА)»  (БО «БФ «ВОЛНА») в межах виконання Проекту «Права, здоров’я, відповідальність ЛВІН» оголошує конкурс з вибору Консультанта з підготовки аналітичних звітів

Дата

10.04.2024

І. Обсяг послуг/робіт

  1. Складання аналітичних звітів для презентації під час засідань Національної та регіональних координаційних рад з ВІЛ/ТБ щодо процесів та результатів моніторингу зі зменшення шкоди, тестування, профілактики передозування та послуг з лікування ВІЛ/ТБ/ВГ/ЗТ.
  2. Планується протягом з травня по листопад 2024 року складання 7-х аналітичних звітів з розрахунку - 5 консультантських днів на кожний аналітичний звіт.

II. Термін надання послуг/виконання робіт:

з травня по листопад 2024 року

IІІ. Умови здійснення оплати

Із консультантом укладається договір про надання послуг ФОП/ЦПХ. Оплата послуг здійснюється за результатами після їх надання та підписання Акта про надання послуг. Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг в рамках даного конкурсу, надавач послуг здійснює за власний рахунок.

ІV. Кваліфікаційні вимоги

Вимоги до учасників:

Підтверджуюча документація:

Розуміння загальної картини стану наркополітики в країні, розвитку ЗПТ у регіоні, потреб спільноти ЛВН. Досвід з проведення моніторингу зі зменшення шкоди, тестування, профілактики передозування та послуг з лікування ВІЛ/ТБ/ВГ/ЗТ

Резюме (вказати розділ та пункти)

Досвід роботи в сфері адвокації, представництва інтересів спільнот ЛВН

Резюме (вказати розділ та пункти)

Навички створення якісних документів, аналітичних звітів українською мовою

Резюме (вказати розділ та пункти)

Навички користування ПК (в т.ч. Word, Excel, спеціалізоване програмне забезпечення)

Резюме (вказати розділ та пункти)

V. Критерії оцінки:

Критерії оцінки:

Ваговий коефіцієнт

Вартість послуг (грн. за годину) або вартість робіт (без ПДВ)

40%

Відповідність кваліфікаційним вимогам (р. ІV)

60%

VІ. Перелік документів, які необхідно подати:

1. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток 1 до оголошення (скачати за посиланням):

https://docs.google.com/document/d/11Dall-cc0kkExR6snIwEyjqkHXvpHvaz/edit

2. Дані щодо оплати послуг виконавця робіт/ надавача послуг - Додаток 2 до оголошення (скачати за посиланням):

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wJLgpicqqWv8MPvLmHy2tSCFNPTdvicQ/edit#gid=549114048

В додатку просимо заповнити строки, виділені синім кольором.

Звертаємо увагу, що п. 8 ДОСВІД РОБОДИ заповнюється для штатних посад за трудовим договором, а п. 9 СПЕЦИФІЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ – для послуг, які надавалися за договорами ФОП/ЦПХ (у додатку відповідно до внесених формул здійснюється розрахунок винагороди за 1 годину надання послуг, формули видаляти забороняється).

3. Усі документи, які вимагаються Додатком 1 до оголошення, а також рекомендаційні листи/листи підтримки (якщо це зазначено в оголошенні).

Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу [email protected] з поміткою в темі листа «Конкурс Консультант з підготовки аналітичних звітів» одним листом із додатками у формі якісних скан-копій (300 dpi). Неякісні скан-копії не приймаються.

Термін подання документів: по «26» квітня 2024 р., реєстрація документів завершується об 12.00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розгляду не підлягають.

За додатковою інформацією звертатися: [email protected], тлф. 093-683-05-86.

 

Звертаємо увагу:

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії Оголошення. Після обрання переможця, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» на розгляд та затвердження та розглядаються зазначеним донором протягом 10 робочих днів. Результати конкурсного добору буде повідомлено всім учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з наступним:

  • учасник ознайомлений з даним оголошенням;
  • Організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій. До моменту підписання договору про закупівлю Організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників закупівлі або потенційних учасників закупівлі;
  • Організація залишає за собою право відхилити комерційні та інші пропозиції всіх учасників процедури конкурсу;
  • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації;
  • учасник зобов’язується дотримуватись вимог Кодексу поведінки постачальників, з текстом якого можна ознайомитись за посиланням http://network.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/Kodeks-povedinki-postachalnikiv.pdf
  • договір про надання послуг буде укладено після узгодження з донором та лише за умови наявності фінансування даних послуг;
  • цим ми підтверджуємо нашу юридичну, фінансову та іншу спроможність виконати умови конкурсу та даного оголошення, укласти відповідний договір та правдивість всіх відомостей, зазначених у конкурсній пропозиції.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.