bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО «КримСОС» шукає в команду спеціаліста по роботі зі спільнотами ВПО
18.04.2024

Громадська організація “КримSOS” (м. Київ) оголошує конкурсний відбір на посаду “Спеціаліст по роботі зі спільнотами” в рамках проекту «Посилення спільнот ВПО в західних та центральних областях України» в партнерстві з УВКБ ООН.

Спільноти ВПО – представники громадських організацій та ініціативних груп внутрішньо переміщених осіб з різних регіонів України, які втілюють суспільно корисні локальні та міжрегіональні проекти. Діяльність таких організацій та ініціативних груп є дуже різною – від курсів англійської мови, робоклубів для дітей, створення соціальних гардеробів – до надання психологічної, юридичної, гуманітарної допомоги, адвокації житлових питань та ін.

Команда ГО «КримСОС» вже понад 9 років допомагає громадським організаціям та ініціативним групам ВПО в інституційному та організаційному розвитку. Ми використовуємо такі інструменти, як гранти, навчальні тури, візити обміну, менторські програми, консультації експертів та багато іншого для посилення таких спільнот.

Наша команда в першу чергу шукає близьку за цінностями та духом людину. Ми цінуємо індивідуальні особливості кожного члена команди.

ОБОВ’ЯЗКИ:

· Організація та документальне оформлення різноманітних заходів навчального, культурного, соціального характеру;

· Проведення моніторингових виїздів до спільнот у різних регіонах центральної та західної України;

· Консультування представників спільнот з різноманітних питань, пов’язаних з їхнім організаційним розвитком та наданням допомоги бенефіціарам;

· Пошук можливостей для розвитку спільнот ВПО;

· Підготовка звітності за підсумками роботи.

ВИМОГИ:

· Досвід роботи, освіта і знання в області соціології чи інших суміжних галузях або еквівалентна комбінація освіти та досвіду;

· Вільна українська та володіння усною та письмовою  англійською мовою на рівні не нижче Upper-Intermediate.

· Принаймні 1 рік відповідного професійного досвіду;

· Чудові комунікаційні навички;

· Креативність у вирішенні задач;

· Вміння працювати як в команді так і самостійно;

· Досвід організації та супроводу заходів (від 3 до 50 учасників) вітається;

· Попередній досвід роботи з ВПО є перевагою;

ПРОПОНУЄМО:

  • Цікаву динамічну роботу на користь українського суспільства та населення, постраждалого від війни;
  • Роботу в дружній команді;
  • Роботу із міжнародними донорськими організаціями;
  • Офіційне працевлаштування та конкурентну заробітну плату;
  • Термін контракту – 10 місяців із можливістю пролонгації;
  • Роботу в комфортному офісі в центрі м. Київ.

ПОДАЧА РЕЗЮМЕ:

Своє резюме та мотиваційний лист надсилайте на spilnoty@krymsos.com  В темі листа ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть назву вакансії - “Спеціаліст по роботі зі спільнотами”. Листи без назви вакансії в темі або без мотиваційного листа не розглядаються.

Дедлайн подачі резюме – 30 квітня

ВІДБІР КАНДИДАТІВ:

Відбір буде здійснюватися за допомогою телефонних або особистих співбесід із кандидатами. В рамках відбору ми можемо попросити вас виконати пробні завдання, а також надати контакти рекомендателів.

ГО «КРИМСОС» зв’яжеться із відібраними кандидатами(-ками). Надсилаючи резюме, ви погоджуєтесь на обробку та зберігання ваших персональних даних згідно законодавства України про захист персональних даних.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.