bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на надання послуг бухгалтера проєкту (термін продовжено)
18.04.2024

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» в рамках виконання проєкту «Підтримка зміцнення партнерства між муніципалітетами України та ЄС з акцентом на можливості для бізнесу» (далі - проєкт),  в рамках ініціативи «Використання та імплементація Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною у сфері торгівлі» і ініціативи ЄС EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація малого та середнього бізнесу», оголошує конкурс на надання послуг бухгалтера проєкту (термін продовжено).

До участі в конкурсі запрошуються фізичні особи, фізичні особи-підприємці, юридичні особи, які мають необхідний досвід та право надавати відповідні послуги.

Коротко про проєкт:

Метою Проєкту є організація навчальних поїздок для представників міських рад та МСП з метою налагодження партнерства між муніципалітетами України та ЄС у сфері місцевого економічного розвитку та підтримки ділових зав’язків між визначеними пріоритетним секторами відповідних муніципалітетів.

В рамках виконання проєкту заплановано

- проведення підготовчих заходів для партнерів - учасників проєкту;

- визначення спільних потреб муніципалітетів та бізнесу України і країн ЄС, підготовка профілів муніципалітетів включно із характеристикою місцевої економіки;

- організація та проведення двосторонніх онлайн зустрічей;

- організація та здійснення 4 навчальних візитів до країн ЄС;

- організація та проведення онлайн заключного форуму з представлення результатів та успішних практик за підсумками реалізації проєкту.

Перелік послуг, що надаватимуться:

- здійснення та відповідне оформлення запланованих видатків;

- ведення відповідних бухгалтерських документів;

- підготовка фінансової звітності. 

Строк надання послуг - до 31 липня 2024 року.

Основні вимоги до потенційних постачальників:

- наявність досвіду бухгалтерського супроводу  проєктів;

- наявність досвіду роботи з органами місцевого самоврядування.

Участь у тендері:

Для участі у конкурсі потенційні постачальники мають до 23.59 29 квітня 2024 року надіслати в АМУ: підписані скан-копії своїх пропозицій з усіма необхідними додатками на адресу ел. пошти [email protected], або оригінал пропозиції за адресою вул. Січових Стрільців 73, 11 поверх, м. Київ, 04053 із зазначенням «Пропозиція_бухгалтер проєкту». 

 Пропозиція має містити:

 1. загальну інформацію про надавача послуг (для фізичних осіб/фізичних осіб-підприємців - резюме; для юридичних осіб – короткий опис діяльності компанії та резюме експерта, який буде залучений/на до виконання завдання, контактні дані);
 2. очікувану повну вартість послуг із надання послуг в гривнях (в т. ч. податки, та інші видатки відповідно до законодавства України);
 3. інформацію досвіду бухгалтерського супроводу проєктів (бажано надати перелік проєктів та контакти осіб, з якими співпрацювали та які можуть надати рекомендації);
 4. інформацію про досвід співпраці з органами місцевого самоврядування;
 5. короткий опис попереднього досвіду співпраці з АМУ, якщо є;
 6. копії Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та витягу з реєстру платників єдиного податку, якщо подається юридична особа або фізична особа-підприємець;
 7. копію паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, якщо подається фізична особа.

Організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджує відповідність окремих документів вимогам та умовам цього оголошення про тендер. Надаючи документи для участі в конкурсі за цим оголошенням, учасник цього конкурсу підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор може відхилити їх тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників містять більш вигідні умови, що організатор тендеру не обмежені в прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш сприятливими для них умовами, і що організатор тендеру може вирішити не вибирати жодну тендерну пропозицію. 

Запитання прохання надсилати письмово на адресу ел. пошти: [email protected] (зазначивши в темі повідомлення: «Запитання_бухгалтер проєкту».

Критерії відбору:

Заявка може максимально набрати 500 балів, з яких:

 1. Повна вартість робіт - 150 балів;
 2. Досвід бухгалтерського супроводу проєктів  – 200 балів;
 3. Досвід співпраці з органами місцевого самоврядування – 100 балів;
 4. Досвід співпраці з АМУ – 50 балів

Про результати проведення конкурсу організатор повідомляє переможця конкурсу електронною поштою не пізніше п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця. Окремо переможцю буде повідомлено про дату укладання договору. Оскільки виконання запитуваних робіт можливе за умови отримання гранту від GIZ, у разі відсутності фінансування проекту результати тендеру будуть скасовані.

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.