bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Експерт/ка з кліматичної політики
17.04.2024

Громадська організація «Екоклуб» оголошує тендер на закупівлю послуг незалежного/-ї експерта/-ки з кліматичної політики (далі – експерта). Тендер відбувається в межах проєкту “Відновлювана енергетика для стійкої України”, що виконує GIZ за дорученням уряду Німеччини. 

Початок подання конкурсних пропозицій: 17 квітня 2024 року. 

Кінцевий термін: 23:59, 24 квітня 2024 року.

Термін виконання робіт: 28 квітня 2024 року – 31 грудня 2024 року.

Щоб узяти участь у тендері, будь ласка, надішліть лист на адресу [email protected] із назвою «Тендер, кліматична політика та Назва учасника», додаючи наступну інформацію: 

• Комерційну пропозицію. 

• Реєстраційні документи Учасника тендера (або лист у довільній формі з покликанням на дані відкритих реєстрів або витяг, сформований за допомогою телекомунікаційних систем): 

Для учасників фізичних осіб-підприємців: 
– Витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР). 
Для учасників юридичних осіб: 
– Витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР). 
Для об’єднання учасників:  
– Документ про створення такого об’єднання; 
– Лист із зазначенням інформації щодо уповноваженого представника об’єднання учасників; 
– Витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР). 

А також: 

  • Резюме Учасника. 
  • Документи, які підтверджують повноваження особи на підпис тендерної пропозиції, якщо підписантом тендерної пропозиції є не керівник Учасника. 

Надсилайте тільки запитувані документи. 

Зверніть увагу: повідомлення з обсягом, більшим за 10 МБ, потрібно надсилати окремими частинами; кожна частина-повідомлення має містити номер тендера в темі листа. 

Технічне завдання:

Технічне завдання для тендера на послугу «Експерт із кліматичної політики» (0 downloads )

Тендерні процедури 

До участі в доборі тендерних пропозицій допускають тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення. 

Тендерні пропозиції мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін із боку Учасників, що їх подали, до повного завершення надання послуг. 

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою Учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та в електронному вигляді (у форматі PDF). Учасник має їх надіслати на електронну адресу ГО «Екоклуб» [email protected] із темою листа «Тендер, кліматична політика та Назва учасника» до 23:59 24.04.2024 року. Усі тендерні пропозиції, отримані після кінцевого терміну їх подання, не розглядатимуть. 

Визначення переможця тендера відбудеться завдяки розгляду та перевірці наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана Учаснику, чия пропозиція відповідатиме зазначеним у тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника.  

Результати тендера Організатор повідомить Учасникам електронною поштою.    

Щоб укласти договір, Переможець має надати нижчезазначені документи/інформацію протягом 2 робочих днів від дати оголошення результатів тендера. Такі документи/інформація надають в електронному вигляді. У випадку ненадання або часткового ненадання документів/інформації, ГО «Екоклуб» залишає за собою право розглянути наступного за рейтингом Учасника. 

Перелік обов’язкових документів, які має надати Переможець:  

Для учасників фізичних осіб-підприємців:                                                                                        
– Витяг із реєстру платників ПДВ (у разі, якщо переможець є платник ПДВ) або інформацію в довільній формі про те, що переможець не є платник ПДВ. 
Для учасників юридичних осіб: 
– Сканована копія статуту Учасника (в останній редакції) або іншого установчого документа Учасника (за наявності) у форматі PDF
– Документи, що підтверджують наявність права підписання договору (зокрема, але не обмежуючися): протокол загальних зборів учасників; наказ про призначення; довіреність або інший документ, ураховуючи вимоги статті 44 ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» чи статті 70 ЗУ «Про акціонерні товариства» (у форматі PDF); 
– Витяг із реєстру платників ПДВ (у разі, якщо переможець є платник ПДВ) або інформацію в довільній формі про те, що переможець не є платник ПДВ.                                                           
Для об’єднання учасників:  
– Сканована копія статуту Учасника (в останній редакції) або іншого установчого документа Учасника (за наявності) у форматі PDF
– Документи, що підтверджують наявність права підписання договору (зокрема, але не обмежуючися): протокол загальних зборів учасників; наказ про призначення; довіреність або інший документ, ураховуючи вимоги статті 44 ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» або статті 70 ЗУ «Про акціонерні товариства» (у форматі PDF); 
– Витяг із реєстру платників ПДВ (у разі, якщо переможець є платник ПДВ) або інформацію в довільній формі про те, що переможець не є платник ПДВ.                   

Додаткові зауваги: 

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендера) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендера залишає за собою право вимагати від учасника тендера додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення. 

У разі повідомлення з проханням про нерозголошення, Учасник не повинен надавати третім особам доступ до створених документів та/або результатів роботи будь-якого роду.  

 Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендера), надсилаючи документи для участі в загальній процедурі (відкритому тендері), за цим тендерним оголошенням підтверджує розуміння та згоду з тим, що Організатор може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть вигідніші умови, і що Організатор не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з вигіднішими для нього умовами або відмові усім учасникам. 

Учасник тендера розуміє та приймає те, що всі супутні витрати на готування пропозицій для участі в цьому тендері покладають виключно на Учасника і їх не може відшкодувати ГО «Екоклуб». 

Не отримавши достатньої кількості пропозицій від Учасників, ГО «Екоклуб» залишає за собою право на продовження тендера. Повідомлення про продовження тендера буде розміщене на сайті ГО «Екоклуб». А також задля забезпечення достатньої кількості учасників Організатор може провести прямі перемовини з потенційними Учасниками. 

Учасник погоджується, що його запропонована вартість робіт не буде підвищуватися впродовж тривалості дії договору. 

У випадку, якщо в Організатора виявиться недостатньо коштів для фінансування цієї статті витрат (послуги незалежного експерта для контролю та забезпечення якості документації та робіт підрядників, які встановлюють сонячні електростанції (СЕС) та теплові насоси в бюджетних установах), будуть проведені прямі перемовини з Переможцем щодо кінцевої вартості послуг.  

Перелік критеріїв, що за ними будуть оцінювати учасника (максимальна кількість балів – 100): 

  • Запропонована вартість роботи (найбільше — 40 балів. Кількість балів присвоюють обернено пропорційно до запропонованої в конкурсній пропозиції вартості, тобто найменша вартість отримує найбільшу кількість балів). 
  • Учасник має досвід роботи, не менший за 3 років у кліматичній сфері. Перевагою буде робота з відновлюваними джерелами енергії (найбільше — 30 балів). 
  • Розуміння законодавчої бази та знання про органи, що чинять регуляторний вплив (найбільше — 25 балів); 
  • Попередній досвід співпраці з ГО «Екоклуб» (інші проєкти з ГО «Екоклуб»: 5 бали за позитивний досвід співпраці, 0 — негативний або відсутній досвід). 

Коли надані пропозиції оцінять, то буде сформований рейтинговий список учасників тендера. 

Якщо під час укладання договору виявиться, що Переможець не може виконати договірні зобов’язання на умовах, визначених у тендерній документації, ГО «Екоклуб» залишає за собою право розглянути наступного за рейтингом Учасника. 

Контакти для додаткової інформації:  

         Звертайтеся до Наталі Литвин, координаторки проєктів ГО «Екоклуб», за номером телефона +380989256472 чи за електронною поштою [email protected]

Проєкт «Відновлювані джерела енергії для стійкої України», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки та захисту клімату (BMWK).

Контакти

  • Звертайтеся до Наталі Литвин
  • координаторки проєктів ГО «Екоклуб»
  • за номером телефона +380989256472 чи за електронною поштою [email protected].

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.