bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО «КІСД» шукає технічного фахівця з внесення даних
15.04.2024

Громадська організація «Кримський інститут стратегічних досліджень» в межах проєкту “Культурна спадщина України під час війни: посилення голосів українських експертів”, що підтримується Програмою сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні, шукає технічного фахівця з внесення даних.

Наша організація фокусується на дослідженнях стану захисту об’єктів культурної спадщини на тимчасово окупованих територіях України та виявленні основних тенденцій розвитку подій у цій сфері через призму міжнародного гуманітарного права.

Ми створюємо критичний, цілісний та заснований на фактах продукт, що забезпечує право на правдиву, неупереджену й актуальну інформацію про корінні народи України в історичному, культурному, політичному вимірах, а також про порушення проти культурної спадщини на тимчасово окупованих територіях.

Виконавець послуг має забезпечувати внесення даних згідно з встановленим регламентом, перевіряти внесені дані на повноту, вести журнал внесення даних, підтримувати /доповнювати існуючої бази, складати звітність, виконувати іншу роботу, пов’язану з роботою реєстру.

Вимоги:

  • Вміння працювати з великими масивами інформації. Досвід роботи з базами буде перевагою.
  • Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Google Drive).
  • Відповідальність, акуратність, швидкість. Уважність до деталей.
  • Досконале володіння українською мовою;
  • Знання англійської буде перевагою;
  • Комунікабельність. 
  • Наявність комп’ютерної техніки 

CV та мотиваційний лист надсилайте на [email protected] з темою листа

«Технічний фахівець з внесення даних», просимо надсилати до 23.04.2024 року до 18.00.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.