bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на відбір консультантів-активістів у регіонах
12.04.2024

БО TBPeopleUkraine – неурядова благодійна організація, яка займається питаннями протидії туберкульозу в Україні. Пріоритетними напрямками нашої діяльності є відстоювання прав та адвокація системних змін, як на регіональному так і на національному рівнях задля забезпечення рівного доступу до якісних,  людино-орієнтованих послуг усім людям з ТБ.

БО TBPeopleUkraine оголошує конкурс на відбір консультантів-активістів для надання консультацій людям з ТБ щодо можливостей цифрової системи моніторингу OneImpactUkraine, а також реєстрацій звернень від людей з ТБ стосовно потреб, труднощів та бар’єрів, з якими вони стикаються під час лікування ТБ у Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Полтавській, Сумській, Хмельницькій та Черкаській областях, що надаватимуть послуги в рамках виконання програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні».

 

 

Назва Організації

 

 

БО TBPeopleUkraine

 

 

Позиція в проєкті

 

 

Консультант-активіст

 

 

Термін подачі пропозицій

 

 

До 19 квітня 2024 року

 

 

Короткий опис впроваджувальної діяльності БО TBPeopleUkraine в межах проєкту

 

 

Реєстрація звернень від людей з ТБ стосовно потреб, труднощів та бар’єрів, з якими вони стикаються під час лікування ТБ, а також надання консультацій щодо можливостей цифрової моніторингової системи OneImpactUkraine.

 

 

Мета діяльності

 

 

Розширення доступу до інструментів моніторингу, системи OneІmpactUkraine, доступності протитуберкульозних послуг та їх якості на рівні спільнот. Запровадження моделі підтримки спільноти: підтримка людей в процесі отримання лікування від ТБ

 

 

Тривалість діяльності

 

 

19.04.2024 – 01.07.2024

 

 

Географія діяльності

 

 

Вся територія України, окрім тимчасово окупованих територій

 

 

Організації які впроваджують діяльність

 

 

БО TBPeopleUkraine спільно з ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» за фінансової підтримки Глобального фонду

 

 

Партнери, задіяні до реалізації діяльності

 

 

Представники ТБ спільноти, що працюють у сфері подолання туберкульозу

 

 

Мета конкурсу

 

 

Відбір консультантів-активістів для забезпечення доступу до інструментів моніторингу цифрової системи OneImpactUkraine.

 

 

Зайнятість

 

 

Неповний робочий день

 

Основні обов’язки на посаді:

 • Консультування людей з ТБ щодо функціональних можливостей цифрової моніторингової системи OneImpactUkraine, ознайомлення з роботою OneImpact-інфоматів у тих регіонах, де вони встановлені; робота з групами пацієнтів з метою роз’яснення роботи вищевказаної системи та надання їм індивідуальних консультацій.
 • Реєстрація звернень від людей з ТБ щодо потреб, труднощів та бар’єрів з якими вони стикаються під час лікування (зокрема реєстрація звернень від людей з ТБ, які не можуть користуватися технічними засобами через стан здоров’я або не вміють читати/писати, не мають смартфонів тощо). При реєстрації звернення від людини з ТБ, з метою верифікації адміністратором системи, обов’язковим є підписання людиною згоди на обробку персональних даних та зазначення особистого номера мобільного телефону клієнта.
 • Участь у робочих зустрічах з командою проєкту.
 • Підготовка та відправка звітних документів (погодинний та описовий звіти; реєстраційні форми та фотозвіт (при проведенні роботи в групах); інформаційна згода на обробку персональних даних за підписом клієнта від кожного учасника групи та людини, від імені якої зареєстровано повідомлення про бар’єр; зазначення особистого номера мобільного телефону клієнта).

Вимоги до кандидатів:

 • зацікавленість в забезпеченні сталості послуг для людей з ТБ, а також розширенні прав і можливостей та підвищення потенціалу людей, яких торкнувся ТБ та  членів їх родин;
 • досвід роботи з цифровою моніторинговою системою OneImpactUkraine;
 • налагоджені партнерські зв’язки з відповідальними особами у ЗОЗ;
 • хороші комунікативні навички;
 • індивідуальний підхід;
 • відповідальність;
 • здатність дотримання термінів завдань;
 • вільне володіння українською мовою;
 • впевнений користувач пакету Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
 

 

Для участі в конкурсі

 

 

Надішліть, будь ласка, своє резюме українською мовою,  та заповнений, підписаний та відсканований додаток до оголошення (Додаток 1)  на електрону адресу: [email protected], з обов’язковою копією на [email protected]

Зазначте в темі листа: Конкурс на посаду консультанта-активіста і регіон (Вінницька, Волинська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Хмельницька або Черкаська область)

 

 

Останій термін подання заявок

 

 

19 квітня 2024 року

 

 

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 

 

учасник ознайомлений з даним оголошенням;

організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій, до моменту підписання договору про закупівлю;

організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників закупівлі або потенційних учасників закупівлі;

організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасників процедури закупівлі;

участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків;

Організатори конкурсу залишають за собою право заміни відібраного кандидата у випадку неякісного виконання завдань проєкту.

 

 

ВАЖЛИВО

 

 

Документи, надіслані після зазначеного кінцевого терміну прийому заявок, розглядатися не будуть.

На онлайн співбесіду буде запрошено тих кандидатів, яких попередньо буде відібрано за розглядом резюме та інформації, зазначеної в Додатку 1 до даного оголошення.

Переможця конкурсу буде повідомлено у термін, не більший за 10 робочих днів після завершення конкурсу.

 

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, за тел.: +38 063 862 33 60   або на ел. адресу [email protected]

Примітка: Договір про надання послуг буде укладений на суму, що не перевищує передбачений обсяг фінансування за відповідною статтею витрат.

Контакти

 • У разі виникнення запитань звертайтесь
 • будь ласка
 • за тел.: +38 063 862 33 60 або на ел. адресу [email protected]

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.