bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант/ка з регіональної координації ЧСЧ/ЛГБТІК в Одесі
12.04.2024

Громадська організація «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» в рамках проєкту «Посилення спроможності і доступу ЧСЧ та інших груп до ВІЛ-сервісів та параюридичної допомоги, національна адвокація, взаємодія та комунікація» у співробітництві з Національним ЛГБТІ-консорціумом та за підтримки БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ», переоголошує конкурс на вакансію Консультанта з регіональної координації ЧСЧ/ЛГБТ в місті Одеса.

Дата оголошення конкурсу 12.04.2024 р.

І. Техзавдання для консультанта з регіональної координації ЧСЧ/ЛГБТ в місті Одесі (деталізовані обов’язки):

 • Проведення консультування «рівний-рівному», зокрема для залучення нових ЧСЧ для перенаправлення в програми з профілактики та лікування ВІЛ, догляду та підтримки ЛЖВ, параюридичної та психологічної допомоги, гуманітарних програм, отримання соціальних послуг тощо; надання безпосередньої гуманітарної допомоги;
 • Організація групових заходів для посилення лідерської та організаційної спроможності ЧСЧ в регіонах, покращення психічного здоров’я, а також для сприяння кращій ресоціалізації ЧСЧ-ВПО в нових для них умовах;
 • Розвиток волонтерства та активізму серед ЧСЧ/ЛГБТІК+ в регіоні, залучення нових лідерів до роботи осередку, підвищення «видимості» спільноти в регіоні;
 • Координація та взаємодія з партнерськими НУО, міжнародними та локальними організаціями та установами, зокрема медичними, з державними та комунальними закладами, професійними спільнотами, ЗМІ, місцевим бізнесом тощо, для посилення потенціалу та спроможності, сталості надання послуг, покращення доступу до послуг, зокрема з запобігання ВІЛ, прав людини та гуманітарної допомоги, підвищення «видимості» спільноти в регіоні серед суспільства;
 • Здійснення регулярного інформування та інфопідтримки активностей та заходів, що здійснюються в рамках даного технічного завдання, ведення регіональних сторінок в соціальних мережах, зокрема, в Інстаграм та Фейсбук, в месенджерах (канали/групи в телеграм, месенджер фейсбука, вайбер тощо), в додатках для знайомств.
 • Здійснення оцінки потреб ЧСЧ та проведення заходів щодо задоволення цих потреб, зокрема у відповідь на потреби у контексті гендерно зумовленого та домашнього насильства, на збільшення бар’єрів на шляху до послуг щодо ВІЛ і ТБ під час повномасштабних бойових дій на території України.
 • Здійснення звітування по затвердженим формам, участь у складанні програмних звітів донору, участь в організаційних заходах і зустрічах в рамках діяльності програмного напрямку та Національного ЛГБТІ-консорціуму.

ІІ. Термін надання послуг/виконання робіт: 

з 01.05.2024 по 31.12.2024 з можливістю подовження

IІІ. Умови здійснення оплати

Оплата послуг здійснюється  в безготівковій формі після їх надання та підписання Акта про надання послуг. Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг в рамках даного конкурсу, надавач послуг здійснює за власний рахунок. Передоплата не передбачена. Бажано мати ФОП ІІІ групи.

ІV. Кваліфікаційні вимоги

Вимоги до учасників: 

Підтверджуюча документація:

Вища освіта – Резюме

Базова обізнаність у питаннях ЧСЧ/ЛГБТІ руху та ВІЛ-сервісних послуг – Резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду

Досвід роботи в сфері надання гуманітарної допомогу буде перевагою – Резюме

Базове розуміння роботи координаційних механізмів буде перевагою – Резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду

Вільне володіння українською мовою – Резюме

Вільне володіння англійською мовою (письмові та усні навички) буде перевагою. – Резюме

Додаткові вимоги до кандидата/кандидатки:

 • Готовність відкрито діяти та позиціонувати себе в інтересах ЧСЧ та ЛГБТІ+ спільноти. 
 • Особиста ідейна згода з метою та завданнями адвокаційної та правозахисної діяльності організації.
 • Бажане фактичне проживання в Києві або в географічній близькості від нього.
 • Креативне мислення, організаторські здібності, хороші комунікаційні навички, висока самоорганізація, націленість на результат. 
 • Відсутність явного чи потенційного конфлікту інтересів.
 • Готовність працювати в професійній команді однодумців.
 1. Критерії оцінки:

Критерії оцінки – Ваговий коефіцієнт

Вартість послуг (грн. за годину) або вартість робіт (без ПДВ) – 40%

Досвід роботи та необхідні навички – 60% 

Перелік документів, які необхідно подати:

 1. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма додається до оголошення) – додаток Salary History.
 2. Комерційну пропозицію (обов’язково вказати бажану вартість послуг в додатку до оголошення).
 3. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток до оголошення (остання сторінка цього файлу “Оголошення”, (завантажується за посиланням).
 4. Усі документи, які вимагаються Додатком  до оголошення, а також рекомендаційні листи/листи підтримки (якщо це зазначено в оголошенні).

Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу [email protected] з копією на [email protected] з поміткою в темі листа «Консультант з регіональної координації ЧСЧ Одеса”. Термін подання документів: до 19 квітня 2024 р., реєстрація документів завершується о 18.00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» за телефоном: 063-246-25-10, до Лугової Олени, консультанта з забезпечення людських ресурсів, е-mail: [email protected].

Звертаємо Вашу увагу:

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії Оголошення. Після обрання переможця, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються БО “100 відсотків життя” на розгляд та затвердження та розглядаються зазначеним донором протягом 10 робочих днів. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою. 

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • учасник ознайомлений з Оголошенням, яке опубліковано 12.04.2024 р.
 • Організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій. До моменту підписання договору про закупівлю Організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників закупівлі або потенційних учасників закупівлі;
 • Організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасників процедури закупівлі;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Мережі;
 • дотримуватись вимог Кодексу поведінки постачальників, з текстом якого можна ознайомитись за посиланням;
 • Цим ми підтверджуємо нашу юридичну, фінансову та іншу спроможність виконати умови даної комерційної пропозиції та Оголошення, укласти договір на закупівлю товарів/послуг та правдивість всіх відомостей зазначених у цій комерційної пропозиції.

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.