bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант/ка з національної адвокації у сфері громадського здоров’я
12.04.2024

Громадська організація «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» в рамках проєкту «Посилення спроможності і доступу ЧСЧ та інших груп до ВІЛ-сервісів та параюридичної допомоги, національна адвокація, взаємодія та комунікація в інтересах ЧСЧ/ЛГБТІК+ спільнот» за підтримки БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ», переоголошує конкурс на вакансію Консультанта/ки з національної адвокації у сфері громадського здоров’я.

Джерело коштів фінансування проєкту: Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, у рамках Програми «Стійка відповідь на епідемії ВІЛ і ТБ в умовах війни та відновлення України» на 2024–2026 роки.

Дата оголошення конкурсу 12.04.2024 р.

І. Техзавдання для консультанта з національної адвокації у сфері громадського здоров’я (деталізовані обов’язки):

 1. Налагодження та підтримання безпосередньої комунікації з посадовими особами МОЗ України, парламенту, уряду та інших органів влади з питань громадського здоров’я, психічного здоров’я, епідемічного благополуччя, прав людини застосовно до ЧСЧ/ЛГБТІК+.
 2. Інформування осіб, які приймають рішення, про пріоритетні потреби ЧСЧ/ЛГБТІК+ щодо правового регулювання в сферах громадського здоров’я, психічного здоров’я, епідемічного благополуччя та прав людини.
 3. Інформування осіб, які приймають рішення, про експертні напрацювання з питань ЧСЧ/ЛГБТІК+ для врахування при виробленні політики та прийнятті управлінських рішень, зокрема у сферах громадського здоров’я, психічного здоров’я, епідемічного благополуччя, прав людини.
 4. Запрошення осіб, які приймають рішення, до участі в ключових заходах з питань громадського здоров’я, психічного здоров’я, епідемічного благополуччя, та прав людини застосовно до ЧСЧ/ЛГБТІК+. 
 5. Організація та документування заходів з питань громадського здоров’я, психічного здоров’я, епідемічного благополуччя та прав людини для ЧСЧ/ЛГБТІК+.
 6. Консультування з питань адвокаційного алгоритму (покрокових дій) з просування пріоритетів ЧСЧ/ЛГБТІК+ у сферах громадського здоров’я, психічного здоров’я, епідемічного благополуччя та прав людини в системі ініціювання та просування законодавчих (нормативно-правових) актів та управлінських рішень.
 7. Інформування та наставництво інших консультантів проєкту з питань власної компетенції.
 8. Представлення організації та проєкту на зовнішніх заходах з партнерами та донорами, участь у внутрішніх робочих зустрічах в рамках діяльності проєкту та організації.
 9. Здійснення звітування по затвердженим формам, участь у складанні програмних звітів донору, участь в розробці нових проєктних пропозицій на дотичну тематику.

ІІ. Термін надання послуг/виконання робіт: 

з 01.05.2024 по 31.12.2024 з можливістю подовження.

Часткова зайнятість (60%), вільний графік, гібридний формат роботи.

ІІІ. Умови здійснення оплати

Оплата послуг здійснюється  в безготівковій формі після їх надання та підписання Акта про надання послуг. Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг в рамках даного конкурсу, надавач послуг здійснює за власний рахунок. Передоплата не передбачена. Бажано мати ФОП ІІІ групи. За відсутності ФОП, співпраця за умовами договору ЦПХ.

ІV. Кваліфікаційні вимоги

Вимоги до учасників: 

Підтверджуюча документація:

Вища освіта

Резюме

Базова обізнаність у питаннях ЧСЧ/ЛГБТІК+ руху та ВІЛ-сервісних послуг

Резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду

Досвід роботи з людьми, які приймають рішення, у сфері громадського здоров’я на національному рівні

Резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду

Базове розуміння роботи координаційних механізмів буде перевагою

Резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду

Вільне володіння українською мовою

Резюме

Вільне володіння англійською мовою (письмові та усні навички) буде перевагою, але не є обовʼязковим.

Резюме

Додаткові вимоги до кандидата/кандидатки:

 • Готовність відкрито діяти та позиціонувати себе в інтересах ЧСЧ та ЛГБТІ+ спільноти. 
 • Особиста ідейна згода з метою та завданнями адвокаційної та правозахисної діяльності організації.
 • Бажане фактичне проживання в Києві або в географічній близькості від нього.
 • Креативне мислення, організаторські здібності, хороші комунікаційні навички, висока самоорганізація, націленість на результат. 
 • Відсутність явного чи потенційного конфлікту інтересів.
 • Готовність працювати в професійній команді однодумців.
 1. Критерії оцінки:

Критерії оцінки 

Ваговий коефіцієнт

Вартість послуг (грн. за годину) або вартість робіт (без ПДВ)

40%

Досвід роботи та необхідні навички

60%

Перелік документів, які необхідно подати:

 1. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма додається до оголошення) – додаток Salary History.
 2. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток до оголошення (завантажується за посиланням).
 3. Комерційну пропозицію (обов’язково вказати бажану вартість послуг в Додатку до оголошення).
 4. Усі документи, які вимагаються Додатком  до оголошення, а також рекомендаційні листи/листи підтримки (якщо це зазначено в оголошенні).

Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу [email protected] з копією на [email protected]  з поміткою в темі листа «Консультант з національної адвокації у сфері громадського здоров’я”. Термін подання документів: до 19 квітня 2024 р., реєстрація документів завершується о 18.00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися до ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» за телефоном: 063-246-25-10, до Лугової Олени, консультанта з забезпечення людських ресурсів, е-mail: [email protected]

Звертаємо Вашу увагу:

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії Оголошення. Після обрання переможця, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються БО “100 відсотків життя” на розгляд та затвердження та розглядаються зазначеним донором протягом 10 робочих днів. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою. 

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • учасник ознайомлений з Оголошенням, яке опубліковано 12.04.2024 р.
 • Організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій. До моменту підписання договору про закупівлю Організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників закупівлі або потенційних учасників закупівлі;
 • Організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасників процедури закупівлі;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Мережі;
 • дотримуватись вимог Кодексу поведінки постачальників, з текстом якого можна ознайомитись за посиланням http://network.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/Kodeks-povedinki-postachalnikiv.pdf
 • Цим ми підтверджуємо нашу юридичну, фінансову та іншу спроможність виконати умови даної комерційної пропозиції та Оголошення, укласти договір на закупівлю товарів/послуг та правдивість всіх відомостей зазначених у цій комерційної пропозиції.

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.