bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Лікар-ендокринолог для ЛЖВ на ГЛ з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
11.04.2024

 1. Загальна інформація

Замовник послуг: БО «СААПФ» в рамках проекту «Загальнонаціональна гаряча лінія з питань туберкульозу та ВІЛ/СНІД» в рамках виконання умов Угоди № 029-GF-24 від 02.01.2024 року про надання гранту за фінансової підтримки БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» за кошти Глобального Фонду по боротьбі з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та малярією.

 1. Умови надання послуг та здійснення оплати:
  • Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору цивільно-правового характеру.
  • Вартість послуг, обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуг, і вартості години. Розрахунок вартості послуг наступний: Вартість години помноженої на кількість годин за одну зміну (зміна з 19:00-21:00 – 2 години) помноженої на кількість змін за період (1 раз на тиждень на кожного фахівця). Дистанційне консультування здійснюється за відповідним графіком в наступні дні: Середа з 19:00-21:00, або за попереднім погодженням з потенційним надавачем послуг.
  • Консультування здійснюється за місцем перебування надавача послуг з допомогою портативного програмного телефону SIP для Microsoft Windows.
  • Надавач послуг надає послуги на власний ризик, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, а самостійно на власний розсуд надає замовлені послуги, для чого використовує власні засоби та матеріали.
  • Для здійснення консультування потенційному надавачу послуг необхідні наступні технічні засоби: комп’ютер; навушники з мікрофоном; спеціальне ПЗ (встановлюється надавачем послуг з SIP-телефонії). Вимоги до інтернету: пропускна спроможність (швидкість) інтернет-каналу для однієї розмови має становити не менше 128 Кбіт/с (Швидкість інтернет-з’єднання можна перевірити за допомогою speedtest.net); бажано використання дротової мережі, проте допустима і бездротова.
  • За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні).
  • Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання та прийняття у повному обсязі та підписання Акту про надання послуг.
 1. Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу: Планується підтримання пропозицій в кількості 1 надавач послуг по наступним лікарським профілям:
 • ендокринолог;
 1. Термін надання послуг: з квітня по грудень (включно) 2024 року.
 2. Обсяг послуг (технічне завдання), кваліфікаційні вимоги, критерії оцінки та відбору пропозицій знаходяться в розгорнутому оголошенніОголошення_15
  1. Перелік документів, які необхідно подати:

  Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

  1. Особливі умови:
   • Документи подаються в електронному вигляді на адресу [email protected] з поміткою в темі листа «Лікар – ендокринолог на ГЛ» вказати який саме профіль.
   • Термін подання документів: до 19 квітня 2024 року, реєстрація документів завершується о 12:00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.
  2.  За додатковою інформацією звертатися в БО «СААПФ» до заступника директора з програмних питань Міненко Тетяни, е-mail: common@saapf.kiev.ua.

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.