bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Контент-мейкер для соціальних мереж
10.04.2024

Місцезнаходження: Віддалено. Кандидат, який відповідає вимогам, повинен мати повне право на працевлаштування в країні, з якої він подає заявку.

Винагорода: 9000 євро у рік

Статус: неповний робочий день, 20 робочих годин на тиждень.

Дата початку: В ідеалі, якомога швидше

Дедлайн подачі заявок: 20 квітня 2024 р. Ми приймаємо заявки на постійній основі; ця роль відкрита до заповнення. Ми зв’яжемося з кандидатами, які увійшли до короткого списку.

Про вас: Ви відіграватимете важливу роль у підтримці нашої команди цифрових комунікацій та мобілізації української діаспори. Ця посада буде зосереджена на створенні цікавого контенту для TikTok, Instagram та інших соціальних медіа, щоб надихнути українську, європейську та американську аудиторії на дії для досягнення цілей нашої кампанії. Тісно співпрацюючи з нашим керівником відділу комунікацій і аналітиком соціальних медіа, ви сприяютимете розробці та впровадженню стратегій цифрових кампаній. Як контент-мейкер, який спеціалізуватиметься на створенні відео для TikTok та Instagram, ви використовуватимете потужність соціальних медіа для стимулювання значущих змін і підвищення обізнаності про важливі проблеми. Ваша креативність і стратегічне мислення допоможуть ефективно охопити та мобілізувати нашу цільову аудиторію.

Основні обов’язки:

 • Концептуалізація, створення сценаріїв і привабливого відеоконтенту: розробляти креативні концепції та сценарії для привабливого відеоконтенту, адаптованого для TikTok, Instagram та інших платформ, забезпечуючи відповідність повідомленням і цілям Razom We Stand.
 • Розробляти та виконувати комплексний план залучення: формулювати та реалізовувати стратегічний план для ефективного залучення молодої української та міжнародної аудиторії в TikTok та Instagram. Мобілізувати зусилля в Інтернеті відповідно до загальної стратегії Razom We Stand, заохочуючи участь і дії спільноти.
 • Знімати, редагувати та створювати відео високої якості: брати на себе відповідальність за весь процес створення відео, від зйомки до монтажу, забезпечуючи створення візуально привабливого та вражаючого вмісту, який відображає ідентичність нашого бренду та резонує з нашою аудиторією.
 • Бути в курсі тенденцій у соціальних мережах: постійно відстежувати та аналізувати тенденції, виклики та функції в TikTok і Instagram, щоб відповідним чином адаптувати стратегії вмісту, зберігаючи актуальність і максимізуючи потенціал ”вірусності”.
 • Встановлювати зв’язки з впливовими особами та лідерами громадської думки: налагоджувати партнерство з впливовими особами, активістами та лідерами громадської думки, щоб посилити розповсюдження нашого контенту, розширювати охоплення та вплив у цільових спільнотах.
 • Оптимізовувати вміст для максимального охоплення та залучення: використовувати статистичні дані та аналітику для оптимізації продуктивності вмісту, коригуючи стратегії для підвищення охоплення, залучення та загальної ефективності.
 • Підтримувати послідовний графік публікацій: Розробляти та керувати календарями контенту для платформ TikTok та Instagram, забезпечуючи постійний потік цікавого контенту для підтримки інтересу та участі аудиторії.
 • Моніторинг та сприяння залученню підписників: Активно відстежувати коментарі, повідомлення та взаємодію з нашою аудиторією, оперативно реагуючи та сприяючи значущій взаємодії, щоб створити міцну та інтерактивну спільноту навколо нашої справи.
 • Співпрацювати з керівником відділу комунікацій та аналітиком соціальних медіа: тісно співпрацювати з нашим керівником відділу комунікацій та аналітиком соціальних медіа, щоб сприяти розробці та впровадженню комплексних стратегій цифрових кампаній, узгоджуючи зусилля щодо контенту з ширшими цілями організації.
 • Підтримувати аналітика соціальних медіа у виконанні завдань зі створення контенту: допомагати аналітику соціальних медіа генерувати ідеї, створювати візуальні ресурси та надавати інформацію про показники ефективності контенту, забезпечуючи згуртованість і ефективність усіх ініціатив щодо контенту.
 • Підтримувати аналітика соціальних мереж у розвитку веб-сайту: за потреби публікувати блоги, статті та оновлення кампаній нашого веб-сайту, щоб тримати аудиторію в курсі останніх подій.
 • Підтримувати аналітика соціальних мереж у імейл кампаніях та інших тактиках цифрової комунікації: вивчати можливості для створення досвіду взаємодії з аудиторією онлайн чи офлайн.

Навички та кваліфікація:

 • Мінімум 2 роки підтвердженого досвіду роботи контент-мейкером для соціальних мереж, що спеціалізуються на відео в TikTok та Instagram.
 • Навички роботи з програмним забезпеченням для редагування відео, таким як Adobe Premiere Pro, Canva, CapCut або подібними інструментами.
 • Глибоке розуміння платформ соціальних медіа, алгоритмів і найкращих практик.
 • Відмінні здібності сторітелінгу, творче мислення та увага до деталей.
 • Здатність ефективно працювати в стислі терміни та адаптуватися до мінливих пріоритетів.
 • Мати гарні комунікативні навички, неконфліктність та вміння працювати у команді.
 • Знання принципів фото- та відеозйомки.
 • Розуміння інструментів аналітики для відстеження показників ефективності та прийняття рішень на основі даних.
 • Здатність виконувати багато задач і ефективно розставляти пріоритети у них.
 • Ступінь бакалавра в галузі маркетингу, журналістики, комунікацій, медіавиробництва або суміжної галузі (бажано).
 • Мова: вільне володіння письмовою та розмовною англійською, українською мовою - на професійному рівні.

Процес подання заявки:

Надішліть своє резюме у форматі PDF (максимум 2 сторінки) та супровідний лист (макс. 1 сторінка) на пошту [email protected]. Прикріпіть або надайте посилання на кілька прикладів робіт, які демонструють ваші навички для цієї роботи. Будь ласка, назвіть файл резюме своїм ім’ям (наприклад, CV_Oprah_Winfrey).

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.