bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренер/ка з навчання та впровадження фінансової і нефінансової мотивації персоналу
28.03.2024

Громадська організація “Бізнес освіта” в межах реалізації грантового проєкту з удосконалення систем менеджменту в закладах охорони здоров’я України оголошує конкурсний відбір експертів-тренерів з розвитку та навчання персоналу аспектам фінансової та нефінансової мотивації.

Ми запрошуємо тренерів з навчання та впровадження фінансової та нефінансової мотивації персоналу в закладах охорони здоров’я.

Даний проєкт буде реалізовано протягом квітня-вересня 2024 р.

В межах досягнення цілей проєкту передбачено:

  • проведення “Тренінгу для тренерів” з навчання експертів-тренерів проєкту фінансової і нефінансової мотивації персоналу в закладах охорони здоров’я (дата проведення навчання 25-27 квітня 2024 р.);
  • проведення циклу тренінгів та супервізійних зустрічей для представників закладів охорони здоров’я з удосконалення наявної системи фінансової і нефінансової мотивації персоналу та імплементації змін відібраним пулом експертів-тренерів (час проведення циклу тренінгів травень-вересень 2024 р., остаточний розклад проведення тренінгів буде повідомлено після проходження навчання та остаточного відбору команди експертів-тренерів).

Ознайомитися з вимогами можна тут

 

Для участі в конкурсі просимо:

  1. заповнити гугл-форму
  2. надіслати інші супровідні матеріали (за бажанням) на електронну пошту [email protected] (в темі листа просимо зазначити “Ваше Ім’я_для участі в ТоТ”)

Дедлайн 03 квітня 2024 р. (до 24:00)

 

Ми обов’язково надамо зворотний зв’язок кожному, хто візьме участь у даному конкурсі.

Безпосередньо зв’яжемось із кандидатами (кандидатками), що пройдуть перший етап відбору для подальшого узгодження дій. 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.