bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренери/ки для навчання за визначеною методикою та подальшого проведення тренінгу
28.03.2024

ВБО «Конвіктус Україна» шукає тренерів/ок для навчання за визначеною методикою та подальшого проведення 4-денного інтенсивного тренінгу – Програма валідації бізнес-моделі.

Навчання стане можливим в рамках проєкту Крила, який ВБО «Конвіктус Україна» реалізує в партнерстві з  Pact Ukraine: building the world of equal opportunities за підтримки Embassy of Canada to Ukraine в Київській та Харківській областях.

Мета програми валідації бізнес-моделі - допомогти жінкам-підприємницям отримати необхідні практичні знання для розвитку власного бізнесу, а також навчити впроваджувати елементи сталого розвитку. Цільовою аудиторію тренінгу, який проводитимуть навчені та відібрані за конкурсом тренери стануть діючі підприємиці в цільових громадах Крил, які потребують підтримки для зміцнення та розширення свого бізнесу та жінки, які хочуть розпочати власну справу (мають бізнес-ідею, але стикаються з перешкодами на шляху до  її реалізації).

Навчання тренерів – безкоштовне та буде проводитись в м. Києві 23.04.2024 - 25.04.2024 рр.

Після проходження навчання, для тих тренерів, які будуть відібрані, - очікуваний період проведення тренінгів: травень-червень 2024 року (локації – м.Київ та м.Полтава).

Вимоги до кандидатів.

  • Наявність тренерського досвіду у проведенні бізнес-тренінгів  та/або стійкий успішний досвід у сфері підприємництва.
  • Розуміння теми жіночого підприємництва та підтримка гендерної рівності.
  • Готовність та мотивація вчитись.
  • Вільне володіння українською мовою.
  • Інший релевантний досвід та навички.
  • Широке коло контактів серед потенційних менторів з-поміж підприємців.

 

Якщо Ви зацікавлені у проходженні навчання із подальшою можливістю проведення тренінгів – направляйте Ваші резюме та короткі мотиваційні листи на е-мейл: [email protected].

Відповіді будуть направлятися тільки особам, які будуть відібрані для інтерв’ю.

 

Дедлайн – 04 квітня 2024 року.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.