bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультанти/ки – соціальні працівники/ці в Кіровоградській області
20.03.2024

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (далі Альянс) оголошує конкурсний відбір консультантів – соціальних працівників для участі у програмі «Поліпшення виявлення випадків ВІЛ-інфекції та доступу до лікування серед людей, що вживають ін’єкційні наркотики в Україні». за підтримки Центрів контролю і профілактики захворювань США (CDC), згідно із Надзвичайним планом Президента США по боротьбі зі СНІДом (PEPFAR) у Кіровоградській області.

Альянс — провідна професійна організація, що у співпраці з ключовими громадськими організаціями, Міністерством охорони здоров‘я та іншими урядовими органами веде боротьбу з епідемією ВІЛ/СНІД в Україні. Альянс є офіційним співвиконавцем заходів Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014– 2018 роки, затвердженої Верховною Радою України 20 жовтня 2014 року. Місією Альянсу є підтримка спільнот у протидії ВІЛ/СНІД, подолання поширення ВІЛ і пов’язаних з ним епідемій через впровадження ефективних моделей та послуг, зміцнення системи охорони здоров’я й соціальних послуг, посилення потенціалу вразливих спільнот.

Інформація про проект, в рамках якого оголошено конкурс

Проект реалізується в рамках проекту «Оптимізоване виявлення ВІЛ випадків за участю регіональних мобільних команд швидкого реагування» (MCF).

Загальною метою проекту MCF є підвищення ефективності стратегії тестування на ВІЛ, шляхом роботи з групами ризику ВІЛ-позитивних ЛВІН та покращення доступу до АРТ для ВІЛ-позитивних осіб. Тим самим їх активне залучення до програм медичного супроводу, а також задоволення потреб ЛВІН та їх сексуальних партнерів шляхом надання їм пакету наступних послуг:

 •  асистоване тестування на ВІЛ та гепатит С за допомогою швидких тестів для виявлення антитіл до ВІЛ та гепатиту С;
 •  консультації щодо зниження рівня ризикованої поведінки щодо реінфікування і передачі ВІЛ, що пов’язані з вживанням наркотиків ін’єкційним шляхом та незахищеними статевими контактами.
 •  забезпечення зв’язків з послугами догляду та лікування ВІЛ через компонент кейсменеджменту в рамках компоненту CITI.
 •  формування у ЛВІН стійкої прихильності до АРТ та отримання медичних послуг, що включає своєчасний прийом АРВ-препаратів та регулярну диспансеризацію;

Альянс шукає соціальних працівників, які працюватимуть з березня 2024 р. по 29 вересня 2024 р. з можливою подальшою пролонгацією.

Мета конкурсу: відбір консультантів - соціальних працівників для комплексного ведення випадків та супроводу клієнтів, які отримають АРТ в рамках проекту MCF, CDC у Кіровоградській області.

Напрямок діяльності соціальних працівників: організація ведення випадку, в тому числі забезпечення психологічного та соціального супроводу клієнтів проекту, які отримують антиретровірусну терапію, з метою досягнення максимально ефективного результату лікування, а відтак сприяння стабілізації епідемічної ситуації, зниження рівнів захворюваності, інвалідизації та смертності, підвищення якості життя та збільшення його тривалості серед ключових груп населення.

Основні завдання:

 • Залучення нових клієнтів до проекту, проведення мотиваційної роботи з потенційними учасниками проекту.
 •  Включення пацієнтів до проекту відповідно до встановленого порядку. Створення індивідуального плану ведення пацієнта з метою призначення лікування та формування прихильності до прийому АРТ-препаратів.
 •  Індивідуальний соціальний супровід/кейс-менеджмент клієнтів, координація соціальних та медичних послуг, представлення інтересів клієнта в закладах охорони здоров’я.
 •  Перенаправлення та супровід клієнтів до СНІД-центру з метою підтвердження позитивного результату швидкого тесту на ВІЛ методом ІФА; сприяння у постановці на диспансерний облік у зв’язку з діагнозом «ВІЛ-інфекція»; сприяння в отриманні медичних та соціальних консультацій.
 •  Мотиваційне консультування та проведення роботи щодо формування та підтримки прихильності до прийому АРВ-терапії.
 •  Надання пацієнту консультативної, психологічної та практичної допомоги щодо подолання бар’єрів до отримання ефективних і якісних медичних послуг з діагностики та лікування ВІЛ-інфекції;
 •  Надання індивідуальних консультацій клієнтам проекту, щодо профілактики ВІЛ, туберкульозу, лікування ВІЛ-інфекції, гепатитів, безпечної сексуальної поведінки.
 •  Підтримання ефективної комунікації та сприятливих робочих стосунків з медичним персоналом ЗОЗ та спеціалістів регіональної команди.
 •  Ведення професійної звітної документації в рамках виконання своїх обов’язків з ведення випадку відповідно до вимог Альянсу
 •  Регулярне звітування Альянсу тощо.

Територіальне охоплення: Кіровоградська область.

Термін реалізації проекту: березень 2024 – 29.09.2024 р.

Цільові групи проекту: люди, які вживають наркотики ін’єкційно та їх партнери.

Соціальний працівник звітує: усі консультанти, визначені переможцями конкурсу, зобов’язані щомісячно звітувати перед Альянсом. Форми звітності та інша документація за проектом буде надана обраним консультантам окремо.

Загальні вимоги до консультанта:

 •  Відданість справі боротьби з ВІЛ/СНІДом та високий рівень мотивації до роботи.
 •  Навчання за напрямками: медичного, психологічного та соціального супроводу ключових груп населення; соціально-психологічної роботи з людьми, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ); людьми, які вживають наркотики ін’єкційним шляхом (ЛВІН); пацієнтами програм ЗПТ;
 •  Практичний досвід у проведенні індивідуальних та групових консультацій пацієнтів/клієнтів з ключових груп.
 •  Розуміння та сприйняття філософії, цілей та завдань стратегії зменшення шкоди від вживання наркотиків.
 •  Наполегливість і організованість у роботі.
 •  Готовність до відряджень;
 •  Високі комунікаційні навички: o вміння налагоджувати довірливі стосунки; o вміння зацікавити співрозмовника; o вміння концентруватися на діалозі; o вміння викладати матеріал детально та зрозуміло для співрозмовника.
 •  Досвід проведення мотиваційного інтерв’ю з цільовими групами (бажано).
 •  Дотримання конфіденційності, толерантності та приязності до учасників проекту;
 •  Вища освіта за спеціальністю соціальна робота, психологія, менеджмент є перевагою.

Персональні якості: спеціаліст повинен бути готовим до порозуміння, мати високі комунікативні навички, ініціативним та чітко і в зазначені терміни виконувати робочі завдання.

Ми пропонуємо: співпрацю з динамічнoю організацією, що розвивається і націлена на результат.

Як взяти участь у конкурсі: будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською мовою на адресу [email protected] 

У назві повідомлення обов’язково зазначте: «На конкурс відбору консультанта – соціального працівника/ ______________ (ПІБ)».

Останній термін подання заявок: 30 квітня 2024 року.

Зверніть, будь ласка, увагу на наступне:

На співбесіду (за допомогою скайпу та/або вайберу) буде запрошено тільки тих кандидатів, яких буде відібрано за результатами попереднього розгляду резюме та мотиваційного листа.

Альянс громадського здоров’я працює відповідно до політики рівних можливостей, тому наймає на роботу кваліфікованих фахівців з різних секторів суспільства, незалежно від їх соціально-демографічних характеристик, ВІЛ статусу, і індивідуальних переваг.

За додатковою інформацією щодо діяльності Альянсу звертайтеся на веб-сайт: www.aph.org.ua

Бажаємо Вам успіху!

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.