bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультанти/ки – координатори/ки в Кіровоградській області
20.03.2024

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (далі Альянс) оголошує конкурсний відбір консультантів – Координаторів для участі у програмі «Оптимізоване виявлення ВІЛ випадків за участю регіональних мобільних команд швидкого реагування (MCF)» за підтримки Центрів контролю і профілактики захворювань США (CDC), згідно із Надзвичайним планом Президента США по боротьбі зі СНІДом (PEPFAR) у Кіровоградській області.

МБФ «Альянс громадського здоров’я» (далі Альянс) - провідна професійна організація, що у співпраці з ключовими громадськими організаціями, Міністерством охорони здоров‘я та іншими урядовими органами веде боротьбу з низкою епідемій, у т.ч. ВІЛ/СНІД і ТБ в Україні, керує профілактичними програмами та надає якісну технічну підтримку та фінансові ресурси організаціям на місцях. Місією Альянсу є зниження поширення інфекцій та смертності і зменшення негативного впливу епідемій шляхом підтримки громадської протидії ним в Україні, а також шляхом поширення ефективних підходів до профілактики й лікування у Східній Європі та Центральній Азії.

Інформація про проект, в рамках якого оголошено конкурс

Загальною метою проекту MCF є підвищення ефективності стратегії тестування на ВІЛ шляхом роботи з групами ризику ВІЛ-позитивних ЛВНІ та покращення доступу до АРТ для ВІЛ-позитивних осіб шляхом їх активного залучення до програм медичного супроводу, а також задоволення потреб ЛВІН та їх сексуальних партнерів шляхом надання їм пакету наступних послуг:

 • асистоване тестування на ВІЛ та гепатит С за допомогою швидких тестів для виявлення антитіл до ВІЛ та гепатиту С;
 • консультації щодо зниження рівня ризикованої поведінки щодо реінфікування і передачі ВІЛ, що пов’язані з вживанням наркотиків ін’єкційним шляхом та незахищеними статевими контактами.
 • забезпечення зв’язків з послугами догляду та лікування ВІЛ через компонент кейсменеджменту в рамках компоненту CITI.
 • формування у ЛВНІ стійкої прихильності до прийому АРТ та отримання медичних послуг, що включає своєчасний прийом АРВ-препаратів та регулярну диспансеризацію.

Альянс шукає Координаторів, які працюватимуть з березня 2024 р. по 29 вересня 2024 р. з можливою подальшою пролонгацією.

Мета конкурсу:

відбір консультантів - координаторів для реалізації заходів в рамках проекту MCF CDC у Кіровоградському регіоні на місцевому рівні.

Основні завдання:

 •  Формування та налагодження роботи команди для реалізації проекту MCF CDC в регіоні.
 •  Координація діяльності програми на регіональному рівні, забезпечення умов для надання спектру програмних послуг для представників уразливих груп. Регіональний координатор відповідатиме за якісні та кількісні показники виконання умов проекту MCF CDC.
 •  Пошук нових локацій для проведення первинного тестування представників цільових груп задля підвищення ефективності виконання індикаторів проекту MCF CDC.
 •  Надання послуг соціального супроводу позитивно виявленим клієнтам з метою досягнення однієї із цілей проекту – призначення лікування.
 •  Надання консультацій клієнтам проекту щодо профілактики ВІЛ, туберкульозу, лікування ВІЛ-інфекції, гепатитів, безпечної сексуальної поведінки.
 •  Мотиваційне консультування та проведення роботи щодо формування прихильності до прийому АРТ.
 •  Внутрішній моніторинг роботи сайту проекту, контроль за набором учасників проекту, виконанням індикаторів, повним та правильним заповненням програмної/фінансової звітної документації.
 •  Звітування за програмними показниками Координатору регіональних команд Альянсу відповідно до умов проекту MCF CDC
 •  Здійснення фінансового менеджменту для реалізації умов проекту MCF CDC . Регіональний координатор відповідатиме за фінансовий компонент звітування Координатору регіональних команд Альянсу.
 •  Налагодження співпраці з центрами СНІДу та кабінетами Довіри, психо/нарко, шкірновенерологічними та протитуберкульозними диспансерами у регіоні, тісна співпраця з фахівцями проекту з метою виконання цілей проекту MCF CDC
 •  Допомога й оперативне вирішення планових та проблемних питань впровадження проекту.

Територіальне охоплення: Кіровоградська область.

Термін реалізації проекту: березень 2024 – 29.09.2024 р.

Цільові групи проекту: люди, що вживають ін’єкційно наркотики та їх партнери.

Координатор звітує: усі консультанти, визначені переможцями конкурсу, зобов’язані щомісячно звітувати перед Альянсом. Форми звітності та інша документація за проектом буде надана обраним консультантам окремо.

Загальні вимоги до кандидата:

 •  Вища освіта в сфері громадського здоров’я, соціології, соціальної роботи, епідеміології - буде значною перевагою.
 •  Попередній досвід роботи створення та координації роботи команди в галузі ВІЛ/СНІД та в сфері громадського здоров’я - буде значною перевагою.
 •  Наявність команди спеціалістів (соціальних працівників), яких можна долучити до виконання умов проекту - буде значною перевагою.
 •  Досвід роботи в неурядових організаціях та надання послуг ключовим групам (ЛВІН/ЧСЧ/РКС).
 •  Толерантність до представників ключових груп (ЛВІН/ЧСЧ/РКС).
 •  Досвід роботи із державними установами, закладами охорони здоров‘я та громадськими організаціями.
 •  Відданість справі боротьби з ВІЛ/СНІДом та високий рівень мотивації до роботи.
 •  Розуміння та сприйняття філософії, цілей та завдань стратегії зменшення шкоди від вживання наркотиків.
 •  Налагоджена взаємодія із центрами СНІДу в регіоні та неурядовими організаціями, які надають послуги цільовим групам.
 •  Наполегливість і організованість у роботі.
 •  Високі комунікаційні навички: o вміння налагоджувати довірливі стосунки; o вміння зацікавити співрозмовника; o вміння концентруватися на діалозі; o вміння викладати матеріал детально та зрозуміло для співрозмовника.
 •  Високий рівень комп’ютерної грамотності.
 •  Посвідчення водія категорії «В» - буде значною перевагою.

Персональні якості: регіональний координатор повинен бути неупередженим, толерантним, мати високі комунікативні навички, ініціативним, та чітко формулювати та виконувати робочі завдання. Він/вона повинні вміти працювати самостійно, налагодити ефективну взаємодію усіх виконавців та мотивувати команду на досягнення високого результату.

Ми пропонуємо: співпрацю з динамічнoю організацією, що розвивається і націлена на результат.

Як взяти участь у конкурсі: будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською мовою на адресу [email protected]

У назві повідомлення обов’язково зазначте: «На конкурс відбору консультанта – координатора/ ________(назва регіону) ______ (ПІБ)».

Останній термін подання заявок: 30 квітня 2024 року.

Зверніть, будь ласка, увагу на наступне:

На співбесіду (за допомогою скайпу, зуму та/або вайберу) буде запрошено тільки тих кандидатів, яких буде відібрано за результатами попереднього розгляду резюме та мотиваційного листа.

Альянс громадського здоров’я працює відповідно до політики рівних можливостей, тому наймає на роботу кваліфікованих фахівців з різних секторів суспільства, незалежно від їх соціально-демографічних характеристик, ВІЛ статусу, і індивідуальних переваг.

За додатковою інформацією щодо діяльності Альянсу звертайтеся на веб-сайт: www.aph.org.ua

Бажаємо Вам успіху!

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.