БФ «Право на захист» (далі - Фонд) – визнаний лідер правозахисного руху в Україні. Фонд має потужні позиції у сфері захисту прав внутрішньо-переміщених осіб (ВПО), біженців та осіб без громадянства. З початку військового конфлікту на Сході України Фонд проводить моніторинг ситуації захисту прав ВПО, надаючи правову та психосоціальну допомогу та посилюючи гуманітарну відповідь у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях. Сьогодні Фонд працює майже у всіх обласних центрах та громадах у межах відповідних областей. Фонд є виконавчим партнером УВКБ ООН і здійснює програми надання прямої правової допомоги по всій Україні, сприяє змінам у національній правовій базі, приведенню її у відповідність до міжнародних стандартів у галузі прав людини.
ОПИС ПРОЄКТУ
Проєкт HOPE (Humanitarian Outreach to Protect and Enhence) передбачає надання психологічної, юридичної допомоги, а також послуг соціального супроводу вразливим верствам населення, що постраждали від війни на території Житомирської, Київської, Чернігівської, Сумської, а також Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей. В тому числі проєкт забезпечує підтримку розбудови спроможності державних та гуманітарних установ у цих областях з метою покращення якості надання підтримки та допомоги населенню у кризових та посткризових ситуаціях.
Зокрема, активністю проєкту є надання комплексної підтримки постраждалому населенню у громадах у форматі мобільних груп. Особливий акцент у проєкті ставитиметься на допомозі таким вразливим групам населення як особи літнього віку та люди з інвалідністю.
Підтримка надаватиметься мобільними групами у складі психотерапевта(ки)/ кризового(ї) консультант(ки)а, соціального(ї) працівника(ці), юриста(ки) та фахівця/фахівчині з моніторингу, відрядженими у найбільш уразливі громади.
Крім того, в рамках проєкту Фонд проводитиме, зокрема, просвітницькі, інтеграційні заходи та тренінги, надаватиме юридичні, психологічні консультації та соціальні послуги, супровід під час отримання базових соціальних послуг особам, які постраждали від збройної агресії РФ, та ВПО, а також підтримуватиме створення стійких механізмів надання соціальних послуг на мобільному рівні та на рівні громади.
ОБОВ’ЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
ПРОФЕСІЙНІ ВИМОГИ
МИ ПРОПОНУЄМО
Успішному кандидату ми пропонуємо:
ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВКИ
Надіслати резюме та мотиваційний лист на адресу [email protected], зазначивши в темі листа“Фахівець із соціальної роботи у складі мобільної бригади_м. Миколаїв”. Відповіді будуть направлятися тільки особам, які будуть відібрані для інтерв’ю. Будь ласка, не телефонуйте додатково.
Заявки приймаються до 11 березня 2024 року. Якщо відповідні кандидати будуть визначені достроково, Фонд залишає за собою право завершити процес до цього терміну.
Коментарі