bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

НДІ оголошує тендер з надання консультаційних послуг для Парламенту
05.02.2024

Запит на пропозиції Національного Демократичного Інституту

Консультаційні послуги для міжфракційного депутатського об’єднання “Стратегічний форсайт України”

Дата публікації запиту: 5 лютого 2024 року

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Національний Демократичний Інститут (НДІ) з 1992 року активно підтримує зусилля України у зміцненні демократичних інститутів та просуванні демократичних реформ шляхом підтримки ефективного врядування та залучення громадян, зміцнення політичних партій та розвитку громадянського суспільства, моніторингу виборів та посилення політичної участі жінок.

У рамках діяльності Консорціуму зі зміцнення виборів і політичних процесів (CEPPS) НДІ має на меті сприяти посиленню міжпартійного співробітництва, спрямованого на побудову консенсусів, в тому числі й через підтримку міжфракційних депутатських об’єднань.

Міжфракційне депутатське об'єднання «Стратегічний форсайт України» створене у травні 2022 року з метою об’єднання і координації зусиль народних депутатів України щодо напрацювання разом з міжнародними та українськими зацікавленими сторонами і фахівцями сценаріїв повоєнного майбутнього України, визначення ключових трендів, ризиків та безпекових чинників, які необхідно враховувати при розробці стратегій розвитку України. У червні 2023 року було презентовано результати першого форсайт-дослідження МФО - “Сценарії: Україна 2040”.

 

ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД

НДІ оголошує конкурс на посаду консультанта/ки, які надаватимуть консультаційні послуги для НДІ та міжфракційного депутатського об’єднання “Стратегічний форсайт України”:

● Координатор/ка секретаріату МФО “Стратегічний форсайт України”

Очікується, що майбутній консультант/ка зможуть приділяти цій роботі до 170 годин на місяць впродовж 12 місяців з березня 2024 року з можливістю продовження співпраці за умови наявного запиту на послуги, достатнього фінансування, результативності та домовленості сторін.

 

ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС РОБОТИ

Відібраний/а консультант/ка надаватиме послуги з управління та забезпечення діяльності секретаріату МФО “Стратегічний форсайт України”, включно з організаційно-адміністративним, аналітичним, правовим супроводом діяльності МФО “Стратегічний форсайт України” у співпраці з НДІ та Верховною Радою України.

Обов'язки Координатора/ки секретаріату МФО “Стратегічний форсайт України” включатимуть:

● координацію питань, пов’язаних із організацією активностей МФО “Стратегічний форсайт України”, що включає планування та проведення заходів і подальшу співпрацю із зацікавленими особами;

● організацію процесу планування, забезпечення регулярного оновлення та виконання планів МФО “Стратегічний форсайт України”;

● розробку стратегічних документів, до прикладу: робочі плани, плани з моніторингу і оцінювання та підготовку звітів;

● аналіз політик та законодавства, які є актуальними для діяльності МФО “Стратегічний форсайт України”;

● розробку комунікаційної стратегії та детального плану діяльності МФО “Стратегічний форсайт України” на рік;

● здійснення контролю за змістом Facebook сторінки МФО “Стратегічний форсайт України”;

● розробку та регулярне оновлення медіа плану з метою підвищення видимості МФО “Стратегічний форсайт України” та обізнаності щодо його діяльності;

● взаємодію з народними депутатами України, Апаратом Верховної Ради України, партнерами МФО “Стратегічний форсайт України”;

● забезпечувати впровадження гендерно-орієнтованого підходу реалізації вище зазначених функцій;

● забезпечувати координацію та комунікацію у рамках співпраці НДІ та МФО, забезпечувати підготовку звітних та аналітичних документів у рамках такої співпраці.

Місцезнаходження: Київ - послуги за результатом укладених контрактів будуть надаватись в гібридному форматі, поєднуючи онлайн роботу з офлайн присутністю у Верховній Раді України та партнерських офісах, а також участь в офлайн заходах.

Відібраний кандидат/ка мають бути здатними та володіти такими навичками:

● слідувати принципам рівності і недискримінації;

● вміти вести ефективну усну та письмову комунікацію українською мовою;

● відповідально ставитися до роботи та бути уважним/ою до деталей;

● працювати одночасно над різними завданнями; та

● працювати автономно та дистанційно.

Очікується, що консультант/ка буде приділяти до 170 годин на місяць роботі в МФО “Стратегічний форсайт України” у координації з НДІ; однак, лише фактично відпрацьовані години будуть оплачуватися згідно з підписаним контрактом. НДІ буде нести відповідальність за затвердження загального робочого процесу та визначення обов'язків консультанта/ки протягом усього періоду дії контракту.

 

КВАЛІФІКАЦІЇ ТА ДОСВІД

У всіх заявках повинна бути вказана кваліфікація кандидата/ки, що підтверджує його/її здатність виконувати обов‘язки, передбачені секцією “Загальний опис роботи” цього запиту на пропозиції. Подані заявки мають містити інформацію про наявність таких кваліфікацій та досвіду:

● бакалавр/магістр політології, соціології, права чи державного управління або суміжних спеціальностей;

● досвід та експертиза в питаннях форсайту/стратегій/парламентських процедур/демократичного врядування/гендерної рівності та недискримінації або суміжних сферах;

● знання у сфері державних реформ, політичних процесів,

● зацікавленість у просуванні застосування методології форсайту при роботі з державними політиками ;

● досвід роботи з парламентом та розуміння політичного та громадянського ландшафту в Україні буде перевагою;

● гарні аналітичні навички;

● вільне володіння українською мовою;

● знання англійської мови буде перевагою;

● уміння організовувати роботу, дотримуватися дедлайнів та працювати в команді;

● відмінні навички письмового та усного спілкування; та

● відмінні навички роботи з комп’ютером (Microsoft Office, GoogleSuite).

НДІ буде проводити оцінку заявок на основі таких критеріїв: відповідність опису послуг, професійний досвід, знання та ставлення до напряму діяльності й вартість послуг.

Пропозиція має бути дійсна впродовж 60 днів з моменту завершення терміну подачі заявок за цим тендером.

Заявка консультанта/ки має містити:

● резюме, яке б демонструвало наявність попереднього досвіду, що має стосунок до цих послуг, та мотиваційний лист, який би демонстрував зацікавленість у діяльності, описаній вище;

● контакти (мобільний телефон та електронна пошта) щонайменше трьох (3) рекомендодавців для засвідчення попереднього досвіду та надання зворотнього зв’язку, наявність рекомендаційних листів не обов’язково, але заохочується;

● приклад або посилання на одну опубліковану письмову роботу, яка б стосувалася питань форсайту/стратегій/парламентських процедур/демократичного врядування/гендерної рівності та недискримінації або суміжних сфер (обов’язково для посади Координатора/ки та як додаткова перевага для посади асистента/ки);

● очікувану вартість години надання послуг включно з усіма податками.

Якщо у Вас є будь-яка додаткова інформація, якою Ви хочете поділитись, будь ласка, включіть її у Вашу заявку.

Зверніть увагу, що очікується, що обрані кандидати/ки підпишуть шаблонний Договір НДІ, приклад якого доступний за запитом.

 

КОНТАКТНІ ДАНІ ТА ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК

Заявки просимо надсилати до 25 лютого 2024 р. на адресу [email protected], зазначивши у темі листа відповідну назву вакансії, вказану вище.

Очікується, що договір буде діяти орієнтовно з березня 2024 року протягом 12 місяців з можливістю продовження.

НДІ залишає за собою право зв’язатись із тими, хто подав заявки, для отримання додаткової інформації та роз’яснень щодо заявок після дедлайну.

Прохання утриматися від надсилання запитів чи документів у відповідь на це оголошення до МФО або представників органів влади. Вся комунікація стосовно цього запиту на послуги має відбуватися виключно через НДІ.

НДІ залишає за собою право відхилити будь-які чи всі заявки та вносити зміни у заявки до підписання контракту. НДІ не несе відповідальності за будь-які витрати, пов'язані з підготовкою, передачею або презентацією матеріалів, надісланих у відповідь на це оголошення. НДІ вітає та підтримує різноманітне та інклюзивне робоче середовище. Консультант/ка буде обраний/а на основі вищезазначених критеріїв незалежно від віку, наявності інвалідності, сімейного стану, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності чи самовираження тощо.

НДІ залишає за собою право вимагати від будь-якого потенційного підрядника укласти угоду про нерозголошення інформації. Вся інформація, надана НДІ у цьому оголошенні, може бути змінена в будь-який час. НДІ не надає гарантій щодо точності будь-якого елементу і не несе відповідальності за будь-яке використання, або опору на інформацію надану у цьому оголошенні, а також за будь-які заявлені претензії.

Кандидати/ки повинні надати інформацію про будь-які відомі минулі, теперішні або майбутні відносини з будь-якими сторонами, пов'язаними з НДІ. Наприклад, кандидат/ка повинні повідомити, якщо в їхній наглядовій раді є члени/кині, які одночасно є, або були у минулому, членами/кинями ради НДІ. Кандидат/ка також підтверджує, що запропоновані ціни були визначені самостійно та без цілі обмеження конкуренції з іншими кандидатами/ками, включаючи, але не обмежуючись дочірніми компаніями, і що ціни не були та не будуть свідомо розголошуватися будь-якому іншому кандидату/ці, якщо це не передбачено законодавством. Невиконання цих вимог може призвести до того, що НДІ доведеться переглянути своє рішення.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НДІ

Національний Демократичний Інститут (НДІ) є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади. НДІ підтримує зусилля з місцевої демократизації в Україні з 1992 року. Для отримання додаткової інформації про НДІ, будь ласка, відвідайте: www.ndi.org.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.