БФ «Право на захист» (далі - Фонд) – благодійна організація, що зосереджує свою діяльність на наданні допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО), особам, які потребують міжнародного захисту, особам без громадянства, особам з підвищеним ризиком безгромадянства та особам без документів. З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Фонд надає багатофакторну допомогу по всій території України, включаючи: юридичну, психологічну, фінансову, матеріальну, соціальну, адвокаційну, інституційну, моніторингову форми допомог та діяльність щодо зниження ризиків катастроф.
ОПИС ПРОЄКТУ
Психологічна служба працює, як один з напрямків діяльності Фонду, для забезпечення процесу психологічної адаптації цивільного населення, що постраждало і продовжує страждати від війни в Україні. Ми працюємо на відновлення психічних опор та навчання самодопомозі задля стабілізації в стресі та кризових ситуаціях.
Посада діятиме в рамках проєкту “Консорціум Реагування: надання багатогалузевої гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні”, що реалізується під координацією міжнародної гуманітарної організації АКТЕД та за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA), і зосереджує свою увагу на механізмах захисту постраждалого від конфлікту населення та ВПО в цільових регіонах.
ОБОВ’ЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
- забезпечення координації роботи психологічної команди регіону: Київ, Чернігів, Суми, Львів, Вінниця, згідно цілей і задач проектів, які працюють в цьому регіоні;
- контакт з психологами (регулярні зустрічі, швидкий контакт, «доставка» новин психологам);
- співкоординація з: проектними менеджерами, тімлідами, координаторами моб бригад;
- онбординг і супровід завершення співпраці;
- домовленості з локаціями (за потреби) та організація графіків;
- участь в моніторингових візитах донорів та у підготовці звітів;
- організація канцелярії і бронювання машин, орг супровід внутрішніх навчань;
- контроль за виконанням поставлених завдань психологами;
- забезпечення: принципу конфіденційності інформації щодо бенефіціарів та, за наявності, невідкладного реагування на скарги бенефіціарів.
ПРОФЕСІЙНІ ВИМОГИ
- вища освіта в галузі психології або гуманітарних наук;
- досвід управління малими командами від 2-х років;
- горизонтальний стиль менеджменту і лідерства;
- досвід роботи в гуманітарному чи громадському секторі від 2х років;
- практичний досвід надання психологічної допомоги – буде перевагою;
- сертифікація в одному з методів психотерапії або статус “студента” такого проєкту – буде перевагою;
- знання комп’ютерних програм (MS Word, Excel, PowerPoint);
- готовність до відряджень по області;
- вільне володіння українською мовою, англійська – буде перевагою;
- особисті якості: проактивність, гнучкість, ввічливість, дипломатичність, хороші аналітичні здібності і увага до деталей;
- здатність справлятися зі стресом та працювати в умовах контексту, що часто змінюється;
- дотримання політик Фонду та професійної етики.
МИ ПРОПОНУЄМО
Успішному кандидату ми пропонуємо:
- Випробувальний термін 2 місяці та тривалий контракт до осені 2024 року з можливістю продовження, що залежить від подальшого фінансування і особистих результатів роботи.
- Можливість працювати з однією з найсильніших українських правозахисних та гуманітарних організацій.
- Своєчасна оплата заробітної плати.
- Повага до балансу між роботою та життям.
ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВКИ
Відправити резюме та мотиваційний лист на адресу [email protected], зазначивши у темі листа “Менеджерка команди психологів”. Відповіді будуть направлятися тільки особам, які будуть відібрані для інтерв’ю. Будь ласка, не телефонуйте додатково.
Заявки приймаються до 22 січня 2024 року. Якщо відповідні кандидати будуть визначені достроково, Фонд залишає за собою право завершити процес до цього терміну.
Коментарі