bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

БО БФ «Пацієнти України» оголошує конкурс з відбору надавача логістичних послуг
27.11.2023

БО БФ «Пацієнти України оголошує конкурс надавача Комплексу логістичних послуг та  матеріально-технічного супроводу заходів (тренінгів, круглих столів) поїздок та відряджень.

До участі в конкурсі запрошуються юридичні та фізичні особи, на загальній системі оподаткування або на єдиному податку ( група 3), КВЕД 82.30. «Організація конгресів і торгівельних виставок.

ВАЖЛИВО: В комерційній пропозиції (додаток 3) Замовником складена тестова номенклатура послуг.

Вартість послуг в  пропозиції (згідно додатку 3) може подаватися, як з ПДВ так і без нього. Зазначена ціна без ПДВ - буде розцінюватися наміром (можливістю)  Учасника надати ці послуги та/або товари без ПДВ

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ: За результатами аналізу тендерних пропозицій буде обрано декілька учасників, яким буде запропоновано пройти співбесіду. За результатами співбесіди буде обрано двох переможців, з якими буде укладено договір.

Дата оголошення про тендер: 27.11.2023

Термін подання тендерних пропозицій: до 15:00 04.12.2023

Предмет закупівлі: Комплекс логістичних послуг та  матеріально-технічний супровід заходів (тренінгів, круглих столів тощо), поїздок та відряджень.

Строк надання послуг: до 31.12.2025.На період дії договору  заплановано проведення не менше 30 заходів на загальну суму не менше 10 млн. грн.

Учасники подають пропозиції (з комплектом документів заначених в “Переліку документів”) у строки, вказані в оголошенні, на електронну пошту [email protected] з темою листа «Постачальник комплексу логістичних послуг».

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел.адресою [email protected]  до 01.12.2023 року.

Детальний опис закупівлі, обовязковий перелік документів, зразки документів(відповідно до яких має надаватися пропозиція) додаються у вкладенні.

Додаткові застереження

Учасник, надсилаючи документи для участі у загальній процедурі відбору надавача послуг, за цим тендерним оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що Замовник може відхилити його комерційну пропозицію у випадку, якщо:

- пропозиція не відповідає кваліфікаційним критеріям та/або додатковим вимогам, встановленим документацією Замовника;

- пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.