bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Логіст/офіс-менеджер для ГО «Вікімедіа Україна»
27.11.2023

Громадська організація «Вікімедіа Україна» оголошує пошук кандидатів і кандидаток на вакансію логіста/офіс-менеджера на повний робочий день у Києві.

Для того, щоб податися на конкурс, потрібно заповнити форму до 4 грудня 2023 року включно.

Про «Вікімедіа Україна» 

Громадська організація «Вікімедіа Україна» із 2009 року займається підтримкою та розвитком Вікіпедії в Україні. Як організація ми не пишемо Вікіпедію і не керуємо нею. Натомість ми реалізовуємо великий набір проєктів для підтримки уже наявної спільноти і залучення до вікіруху нових людей.

Наприклад, ми заснували і проводимо великий фотоконкурс «Вікі любить Землю», який щорічно приносить десятки тисяч вільних фотографій пам’яток природи України. Ми навчаємо усіх охочих правильно використовувати Вікіпедію у школах і університетах, підтримуємо українську спільноту волонтерів Вікіпедії в час війни — і це лише деякі з прикладів.

Значна частина нашої команди волонтерів працюють дистанційно, але ми маємо невеликий офіс та склад у Києві (наразі розташовані поруч із станцією метро «Арсенальна»).

Опис позиції

Зараз ми шукаємо кандидата чи кандидатку на позицію логіста/офіс-менеджера. Людина на цій позиції забезпечує стабільність роботи офісу, організацію матеріально-технічного постачання і закупівель для потреб Організації та її проєктів, організовує і виконує складську діяльність, здійснює відправки та прийом товарів, поштової кореспонденції Організації тощо.

Позиція передбачає роботу з офісу принаймні три-чотири робочих дні на тиждень. За бажанням один-два робочих дні на тиждень можна працювати дистанційно.

У нас гнучкі робочі години, ви зможете самостійно формувати свій графік у заданих межах. Час до часу потрібна робота на вихідних, коли проводяться заходи для спільноти; вона може компенсуватися вихідними у будні дні.

Логіст/офіс-менеджер буде підпорядковуватися координатору програм та бухгалтеру ГО «Вікімедіа Україна».

Обов’язки

 • організовувати та вести облік майна та запасів Організації, контролювати наявність та залишки;
 • організовувати закупівлю обладнання, матеріалів, сувенірної продукції тощо (пошук постачальників, замовлення, погодження макетів, прийом виконаного, організація доставки тощо);

 • вести облік документів організації (збирати документи від постачальників, підрядників, працівників, волонтерів; проводити контроль за своєчасним надходженням рахунків тощо);

 • готувати та відправляти офлайн- і онлайн-кореспонденцію Організації;

 • проводити поштові відправлення сувенірів та інших матеріалів;

 • у співпраці з менеджерами заходів допомагати в організації офлайн- та онлайн-подій;

 • організовувати повсякденну роботу офісу (забезпечити можливість друку та сканування. наявність води, чаю/кави та солодощів для волонтерів, партнерів тощо);

 • виконувати інші завдання, які можуть виникати в процесі роботи.

Вимоги до кандидатів

Обов’язкові:

 • Досвід зайнятості у релевантній сфері

 • Навички роботи з онлайн-сервісами: Google Docs і Google Sheets, пошукові системи тощо

 • Грамотне володіння українською мовою

 • Основні «м’які навички»: від успішного кандидата чи кандидатки очікуємо організованості та пунктуальності; вміння працювати в команді (зокрема готовності працювати з командою волонтерів); вміння розставляти пріоритети в умовах роботи над багатьма завданнями одночасно.

Будуть додатковим плюсом:

 • Знання основ діловодства

 • Навички організації публічних заходів

Із запитаннями пишіть на [email protected]

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.