bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс з вибору двох експертів зі стратегічного планування розвитку громад
21.11.2023

Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» запрошує вас до участі в конкурсі з вибору двох експертів зі стратегічного планування розвитку громад Чернівецької та Вінницької областей.

*Стратегічне планування розвитку громади – це робота групи представників основних верств територіальної громади, над визначенням:

- майбутнього образу (бачення) громади, яким його хоче бачити сама територіальна громада;

- головних (стратегічних) цілей, досягнення яких забезпечить набуття громадою визначеного громадою образу;

- планів дій, тобто логічних послідовних заходів, спрямованих на досягнення

цих цілей з використанням спеціальних процедур.


Період проєкту: грудень 2023 – квітень 2024;

запланований графік і перелік робіт додається окремим документом до цього запиту і є його невід’ємною частиною;

Географія: 2 громади Чернівецька обл. (1 експерт) та 2 громади Вінницька обл. (1 експерт) – шукаємо 2 експертів.

 

Задачі проєкту:

- Розробка або оновлення гендерного паспорту,

- Розробка або оновлення соціального паспорту,

- Оновлення плану розвитку громади в частині надання соціальних послуг в громаді та інтеграції ВПО.

 

Завдання експерта:

1. Формування робочої групи в громаді для роботи над оновленням плану розвитку громади в частині надання соціальних послуг в громаді та інтеграції ВПО. Робоча група має бути складена з відповідних фахівців виконавчого комітету ради, депутатів, представників місцевого бізнесу, представників громадськості в приблизно рівному співвідношенні. Така група зазвичай налічує 20-25 осіб.

2. Формування задач для моніторів ПнЗ для збору інформації для розробки гендерного та соціальних паспортів.

3. Аналіз початкових умов для розвитку громади – наявної інфраструктури, чисельності та структури населення, тенденцій зміни цих та інших основних характеристик.

4. Визначення амбітного, але реалістичного бачення того стану громади, яким його хоче бачити територіальна громада через фасилітацію робочих груп в громадах.

5. Визначення основних цілей, яких громаді необхідно досягти для реалізації бачення, спираючись на її відповідні сильні сторони та долаючи відповідні слабкі сторони, враховуючи шанси появи нових можливостей та страхуючись від загроз через фасилітацію робочих груп в громадах.

6. Розробка плану дій (переліків послідовних завдань, проектів з призначеними виконавцями та передбаченими конкретними ресурсами) для досягнення покращення доступу до соціальних послуг та інтеграції ВПО в громадах. 

7. Враховуючі зібрану інформацію розробити або оновити три документи в громадах: гендерні та соціальні паспорти та план розвитку громади.

Якщо ви готові до співпраці в одній з наведених областей, або є агенцією, яка має двох експертів (по одному на кожну область) – ми готові розглянути вашу пропозицію.

 

Заявка має містити наступні пункти:

- Контактна інформація;

- Опис кваліфікації, досвіду роботи, включаючи інформацію про попередній дотичний досвід;

- Контакти осіб, які можуть надати рекомендації або рекомендаційні листи (за наявності);

- Запропонована вартість опрацювання проєкту (з урахуванням всіх пов’язаних з наданням послуги витрат і податків).

Важливо! Якщо експерт приїжджає з іншого міста, у вартість пропозиції повинні бути включені всі витрати щодо проїзду і проживання.

Якщо ви надаєте пропозицію від організації, яка готова до співпраці в обох областях (з двома різними експертами) – просимо вказати вартість проекту для кожної області окремо.

 

!Просимо звернути увагу, що вартість послуг за договором ЦПХ необхідно вказувати з урахуванням податку з доходів фізичних осіб та військового збору. Податковим агентом за цим договором є Замовник, який відповідно до вимог чинного законодавства України при оплаті послуг Виконавцю утримує з неї і перераховує до бюджету відповідну суму податку з доходів фізичних осіб 18% та військового збору 1.5%.

 

 

Умови оплати: оплата буде здійснюватися в 3 етапи – після завершення кожних двох етапів роботи (запланований попередній графік і етапи наведено в доданому документі).

 

До заявки просимо додати наступні документи:

Для юридичних осіб або ФОП 3 групи: копія витягу або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; копія свідоцтва про реєстрацію платника податків,

Для фізичних осіб (співпраця за договором ЦПХ): документи про освіту, резюме.

 

Критеріями визначення переможців будуть:

  • кваліфікація, освіта,
  • досвід роботи,
  • досвід комунікації та співпраці  з органами місцевого самоврядування,
  • готовність до відряджень,
  • вартість.

 

З питань тендерної процедури можете звертатися до Анни Усової: [email protected]

Щодо деталей проекту, етапів роботи просимо звертатися до Наталії Проскуренко +380509329975 [email protected]

 

Просимо направити вашу пропозицію до 04 грудня 2023 р. (включно) на електронну адресу [email protected]

! Зверніть увагу, що при відправці на іншу електронну адресу пропозиція не буде допущена до участі в тендері.

Розгляд та оцінка конкурсних заявок здійснюватиметься тендерною комісією. Про результати конкурсу переможця буде повідомлено протягом 10 календарних днів після дати завершення збору пропозицій. Просимо залишати пропозиції актуальними до кінця цього періоду.

 

БФ Право на захист залишає за собою право вибрати одну компанію-переможця, яка може надати двох експертів, або двох окремих переможців тендеру для кожної області.

 

 

Дякуємо за співпрацю!

 

З повагою,

Президент БФ «Право на Захист»                                                                                                   Галкін О.Ю

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.