БФ «Право на захист» (далі - Фонд) – визнаний лідер правозахисного руху в Україні. Фонд має потужні позиції у сфері захисту прав внутрішньо-переміщених осіб (ВПО), біженців та осіб без громадянства.
З початку військового конфлікту на Сході України Фонд проводить моніторинг ситуації захисту прав ВПО, надаючи правову та психосоціальну допомогу та посилюючи гуманітарну відповідь у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях.
Сьогодні Фонд працює майже у всіх обласних центрах та громадах у межах відповідних областей. Фонд є виконавчим партнером УВКБ ООН і здійснює програми надання прямої правової допомоги по всій Україні, сприяє змінам у національній правовій базі, приведенню її у відповідність до міжнародних стандартів у галузі прав людини.
ОПИС ПРОЄКТУ
Психологічна служба працює як один з напрямків діяльності Фонду для забезпечення процесу психологічної адаптації цивільного населення, що постраждало і продовжує страждати від війни в Україні. Ми працюємо на відновлення психічних опор та навчання самодопомозі задля стабілізації в стресі та кризових ситуаціях.
Посада діятиме в рамках проєкту “Консорціум Реагування: надання багатогалузевої гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні”, що реалізується під координацією міжнародної гуманітарної організації АКТЕД та за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA), і зосереджує свою увагу на механізмах захисту постраждалого від конфлікту населення та ВПО в цільових регіонах.
Мета проєкту - зміцнення стійкості та спроможності до подолання труднощів постраждалими від конфлікту особами в Україні шляхом своєчасного доступу до мультисекторальної гуманітарної допомоги та підтримки управління інформацією.
Зокрема, активністю проєкту є психосоціальна підтримка - комплекс дій, спрямованих на те, аби допомогти вразливим верствам населення пережити те, що сталося, відновити та накопичити життєві сили, зберегти здоров’я та розглянути життєві перспективи, що є надзвичайно важливим зараз. Особливий акцент у проєкті ставитиметься на допомозі таким вразливим групам населення як особи літнього віку та люди з інвалідністю.
Психосоціальна підтримка надаватиметься мобільними групами у складі психотерапевта(ки)/кризового(ї) консультант(ки)а, соціального(ї) працівника(ці), юриста(ки) та фахівця/фахівчині з моніторингу, відрядженими у найбільш уразливі громади Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Одеської, Херсонської та Миколаївської областей. Протягом дії проєкту планується охопити сукупно щонайменше 1,620 респондентів у визначених проєктом областях.
Крім того, в рамках проєкту Фонд проводитиме, зокрема, просвітницькі, інтеграційні заходи та тренінги, надаватиме юридичні консультації та супровід під час отримання базових соціальних послуг особам, які постраждали від конфлікту, та ВПО, а також підтримуватиме створення стійких механізмів надання соціальних послуг на мобільному рівні та на рівні громади.
Тривалість проєкту: з 1 вересня 2023 року до 31 грудня 2024 року.
Соціальні працівники в структурі цього проекту отримують завдання та працюють за методологією БФ “Право на захист”. За планом цього проєкту соціальні працівники розгортають діяльність очно у громадах наступних містах: Одеса (Одеська область), Запоріжжя (Запорізька область), Херсон (Херсонська область), Миколаїв (Миколаївська область).
ОБОВ’ЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
ПРОФЕСІЙНІ ВИМОГИ
МИ ПРОПОНУЄМО
Успішному кандидату ми пропонуємо:
ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВКИ
Надіслати резюме та мотиваційний лист на адресу [email protected], зазначивши у темі листа назву посади та місто в якому плануєте працювати “Соціальний працівник мобільної групи_м. Одеса (або м. Запоріжжя, або м. Херсон, або м. Миколаїв)”. Відповіді будуть направлятися тільки особам, які будуть відібрані для інтерв’ю. Будь ласка, не телефонуйте додатково.
Заявки приймаються до 15 жовтня 2023 року. Якщо відповідні кандидати будуть визначені достроково, Фонд залишає за собою право завершити процес до цього терміну.
Коментарі