bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренер з виготовлення прикрас з бісеру
19.09.2023

Закупівля послуг Тренера з виготовлення прикрас з бісеру проєкту School of Micro Business and Creative Technologies /Школа мікробізнесу та креативних технологій», Contract number/ Номер договору: 83437737  від 09.08.2023 року:

Термін подачі тендерних пропозицій: з 14 по 28 вересня 2023 року

Електронна адреса: [email protected] 

Види послуг: Тренера з виготовлення прикрас з бісеру

Опис:

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» оголошує тендер на закупівлю послуг Тренера з виготовлення прикрас з бісеру  проєкту «School of Micro Business and Creative Technologies /Школа мікробізнесу та креативних технологій», Contract number/ Номер договору: 83437737  від 09.08.2023року.

Термін надання послуги: 4 місяці, жовтень 2023 року – січень 2024 року

Вимоги до виконавців:

Досвід виготовлення прикрас з бісеру в різних техніках від 2-х років.

Досвід проведення майстер-класів по виготовленню прикрас з бісеру від 1 року.

Суб‘єкт підприємницької діяльності, зареєстрований платником єдиного податку згідно чинного законодавства України та має третю групу оподаткування.

До закупівлі послуг необхідно надати бланк «Комерційна пропозиція».

Бланк «Комерційна пропозиція» розміщено за лінком:

https://docs.google.com/document/d/1rtQUlvKgYDnCV-Geyf1m2YOo1Ln6rCLl/edit?usp=sharing&ouid=115660955716261664234&rtpof=true&sd=true 

Завдання:

Тренер по виготовленню прикрас з бісеру повинен провести серію тематичних тренінгів, під час яких учасниці проєкту опанують техніку плетіння та виготовлення прикрас з бісеру. Тренінги по плетінню прикрас з бісеру будуть проводитися у форматі групових занять офлайн та онлайн, відео-уроків у записі, індивідуальних консультацій.
Термін надання послуг - 4 місяці (жовтень 2023 - січень 2024 рр.). 

Теми тренінгів, передбачені в рамках проєкту:
- виготовлення намиста з бісеру в техніці мозаїчного плетіння;
- виготовлення універсального комплекту прикрас з бісеру;
- виготовлення намиста з бісеру у формі спірального джгута;
- техніка поєднання бісеру та напівдорогоцінного каміння.

Виконавець повинен самостійно розробити програму тренінгів відповідно до заданої тематики, що включатиме як теоретичні основи роботи з бісером, так і практичні заняття з виготовлення прикрас з бісеру у різних техніках, а також надати послуги тренера у форматі та в обсягах, передбачених проєктом.

Вартість послуг 100% оплачується виконавцю, витрати виконавця: податки, соціальне страхування, медичне страхування та страхування життя оплачуються виконавцем самостійно в терміни встановлені чинним законодавством України.

Основні обов’язки:

- розробка програми тренінгу по виговленню прикрас з бісеру, що включатиме теоретичну частину та план проведення практичних майстер-класів, підготовка до проведення тренінгів - 20 год.;
- проведення офлайн тренінгів для учасниць проєкту відповідно до визначених тем, загальна тривалість - 16 год.
- проведення онлайн тренінгів для учасниць проєкту, загальна тривалість - 4 год.
- запис відео-уроків по виготовленню декоративних виробів зі шкіри (послуги відеооператора забезпечуються проєктом), загальна тривалість - 2,5 год.
- онлайн підтримка учасниць проєкту - 100 год.

Перелік документів для подачі на участь у тендері:

Комерційна пропозиція зазначеної форми (Додаток 1).

Платіжні реквізити, що дозволяють здійснити оплату послуг, відповідні КВЕДи, свідоцтво про реєстрацію (виписка з ЄДР), витяг з реєстру платників єдиного податку.

Тендерні пропозиції подавати в електронному вигляді на електронну пошту [email protected] до 23:59 28 вересня 2023 року, вказавши у темі листа «Тендерна пропозиція_Тренер по роботі з глиною».

Тематики: Тренер

Контактна особа: Людмила Кузнєцова, +380432694432

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.