БФ «Право на захист» (Фонд) – провідна правозахисна громадська організація, яка комплексно працює над розв’язання проблем вимушеного переміщення та міграції, їх причин та наслідків. Наша діяльність спрямована на захист прав біженців, вимушених переселенців, осіб без громадянства та соціально незахищених верств населення.
CCD (Collaborative Cash Delivery Network) є найбільшою мережевою неурядовою організацією у сфері надання грошової та ваучерної допомоги. Члени організації співпрацюють для покращення впровадження гуманітарної та грошової допомоги.
У відповідь на гуманітарну кризу в Україні, CCD розгортає нову модель співпраці, мета якої - надання спільних технічних послуг неурядовим організаціям та розширення екосистеми реалізації грошової підтримки. Українське представництво має завдання покращити реагування організацій-членів платформи, розширити екосистему грошових переказів за допомогою технічних послуг, сприяти спільної дії через партнерство, бути посередником для вирішення спільних проблем, з якими стикаються організації, покращення оперативної координації між організаціями, формувати спільне бачення, забезпечувати обмін досвідом, технічними можливостями у трьох тематичних сферах: соціальний захист, сумісність даних і локалізація.
В Україні було створено ініціативну скайп-групу спільноти CCD, яка наразі включає 51 учасника з 21 організації, включаючи БФ “Право на захист”, для налагодження взаємозв’язків, створення безпечного простору для дискусій серед громадських організацій, для обміну інформацією щодо технічних, операційних та координаційних питань, а також для узгодження спільних ключових повідомлень про адвокацію.
Додатково до існуючої групи CCD планується створення ще однієї ініціативної групи для місцевих неурядових організацій, яка займатиметься програмуванням надання грошової та ваучерної допомоги в країні. Дана ініціативна група слугуватиме безпечною та інклюзивною платформою для обговорення програм грошової та ваучерної допомоги, демістифікації тонкощів систем гуманітарної координації, сприянню активному залученню та лідерству громадських організацій в гуманітарному реагуванні, а також встановленні зв’язків із навчанням та можливостями фінансування для своїх членів. Очікується, що ініціативна група посилить технічний потенціал своїх членів, сприятиме обміну відповідною інформацією та досвідом, а також сприятиме співпраці. Усі обговорення та координація будуть вестись українською мовою регіональним(-ою) координатором/кою місцевих організацій громадянського суспільства.
Обов’язки та відповідальність:
Професійні вимоги:
ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВКИ
Надсилайте резюме на адресу [email protected] з назвою “Регіональний(-а) координатор/ка місцевих організацій громадянського суспільства”. Відповіді будуть надіслані лише тим особам, які були відібрані для співбесіди. Без телефонних дзвінків, будь ласка.
ДАТА ЗАВЕРШЕННЯ ПРИЙОМУ ЗАЯВОК
20 вересня 2023 р. Якщо буде визначено відповідного кандидата, Фонд залишає за собою право дострокового завершення конкурсу.
Коментарі