bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вакансія консультанта/ки з питань методики та педагогіки
26.05.2023

Вакансія консультанта/ки з питань методики та педагогіки відкрита в рамках проєкту «Інтеграція гендерно трансформаційного підходу у роботу спеціалістів, що працюють з дітьми», який ГО «Дівчата» реалізує за підтримки ЮНІСЕФ.

Вакансія передбачає роботу на повний робочий день офлайн та онлайн, відрядження у регіоні, роботу з інформаційною складовою проєкту та широку координацію з іншими активностями за проєктом. Проєкт покликаний змінити гендерно нечутливі підходи до навчання, виховання та супроводу дітей. Його цільова аудиторія – сім’ї з дітьми, вчителі, психологи, соціальні працівники, патронажні сестри та інші спеціалісти, що працюють з дітьми на постійній основі. Проєкт реалізується по всій країні, але особливий фокус лежить на громадах у східному регіоні та таких, де проживає багато сімей ВПО.

Часові рамки

Проєкт триватиме з 15.05.2023 по 31.12.2023

Географія

Вакансія передбачає очну роботу в м. Київ.

Обовязкові вимоги

  1. Аналогічний досвід роботи від 2 років.
  2. Досвід співпраці з Міністерством освіти і науки України.
  3. Досконале розуміння засад і принципів НУШ.
  4. Вміння та досвід розроблення методичних матеріалів.
  5. Реєстрація ФОП 3 групи з відповідними КВЕДами або готовність зареєструватися у випадку відбору.
  6. Знання письмової англійської мови на рівні не нижче В2.
  7. Можливість відряджень по Україні (безпечна підконтрольна уряду територія, регіональні центри).
  8. Досконале володіння пакетами Microsoft Office та Google Workspace, Zoom.

Додаткові вимоги

Досвід роботи у неурядових / благодійних проєктах є перевагою.

Процес подачі кандидатури на вакансію та розгляд

Вакансія відкрита для відбору на конкурсній основі. Для того, щоб вашу кандидатуру було розглянуто та відібрано, будь ласка, надсилайте своє розгорнуте резюме українською або англійською мовою, документи ФОП (Витяг з ЄДР, витяг з реєстру платників єдиного податку) або вказання щодо готовності до реєстрації ФОП у випадку відбору, а також будь-які релевантні супровідні документи (сертифікати, рекомендаційні листи) на електронну пошту [email protected] з копією на [email protected] до 04.06.2023 включно з зазначенням у темі або тілі листа «Кандидат_ка на посаду консультанта з методики та педагогіки». Кандидатів, що будуть подавати свою кандидатуру іншим чином, розглянуто не буде.

Відібраних кандидатів буде запрошено на співбесіду онлайн до 09.06.2023 включно на зручний для них час. Тим, хто не пройде перший етап відбору, буде офіційно про це повідомлено. За результатами кандидати отримають повідомлення про (не)відбір на вакансію впродовж 2-3 робочих днів після співбесіди.

З будь-якими додатковими питаннями щодо вакансії запрошуємо звертатися на електронну пошту [email protected] до 04.06.2023 включно.  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.