bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Молодший фахівець з питань освіти проєкту «KOLO Clubs 2.0» у Чернігівській області
23.03.2023

 

ГО DOCCU оголошує відбір молодшого фахівця з питань освіти проєкту «KOLO Clubs 2.0» у Чернігівській області

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» (DOCCU) у рамках партнерства з міжнародною громадською організацією Finn Church Aid (FCA) оголошує відбір на молодшого фахівця освіти проєкту «KOLO Clubs 2.0» для організації активностей для дітей, вчителів та батьків у Чернігівській міській, Михайло-Коцюбинській, Талалаївській та Куликівській громадах Чернігівській області.

Проєкт покликаний надати всебічну підтримку учням та їхнім батькам, педагогічним працівникам у 4 територіальних громадах-партнерах в Чернігівській області (Чернігівській міській, Михайло-Коцюбинській, Талалаївській та Куликівській громадах).

Громади-партнери проєкту:

 • отримають грант на створення KOLO клубу на базі шкільної бібліотеки або укриття у відібраному ЗЗСО;
 • з березня по листопад 2023 року у KOLO клубах буде організоване змістовне дозвілля для учнів з наступних тематик: безпека в Інтернеті та медіаграмотність, STEM, scratch-програмування, проєктий менеджмент, активне громадянство, арт-терапія, мінна безпека, поведінка в укриттях, пихологічна підтримка;
 • групи для батьків щодо психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (MHPSS) тощо;
 • вчителі ЗЗСО зможуть підвищити свою кваліфікацію в межах таких курсів: «Безпека школярів в укриттях», «Цифрові компетентності та інструменти онлайн викладання для вчителя», «Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка учнів», а також навчань для фахівців ІРЦ.

Цільова аудиторія учасників KOLO Clubs: діти, педагогічні працівники та батьки. Передбачається, що активності буде організовано у період з квітня по листопад 2023 року.

Посада молодшого фахівця з освіти в команді освітнього координатора у Чернігівській області передбачає виконання наступних завдань:

 • участь в організації активностей для дітей на 4-х локаціях KOLO Clubs у громадах-партнерах проєкту;
 • забезпечення моніторингу якості та безпечності проведення заходів на 4 локаціях KOLO Clubs відповідно до політик донора проєкту;
 • участь в організації і проведенні тренінгів та інших заходів для педагогічних працівників громад-партнерів проєкту;
 • участь в організації моніторингових візитів та інших заходів щодо контролю за впровадженням грантових проєктів у 4 громадах-партнерах проєкту;
 • участь в організації комунікаційної кампанії проєкту, зокрема модерація груп про’кту у соціальних мережах;
 • участь у підговці інформаційних та звітних матеріалів проєкту.

З кандидатом/кандидаткою, що пройде відбір, передбачається укладання контракту відповідно до «Технічного завдання».

Очікуваний розмір оплати за послуги необхідно вказати у аплікаційній формі (завантажити).

Для участі в конкурсі просимо надсилати ваше резюме та заповнену аплікаційну форму на електронну адресу jobindoccu@gmail.com до 30 березня 2023 року (включно). В темі листа зазначте: «Відбір молодшого фахівця освіти проєкту «KOLO Clubs 2.0» у Чернігівській області».

Ми зв’яжемося лише із кандидатами/кандидатками, що пройшли перший етап відбору, для проведення співбесіди.

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.