bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Закупівля послуг експерта (фасилітатора) з проведення координаційної зустрічі
21.03.2023

Громадська організація “Всеукраїнська організація “КЛАС” оголошує тендер на закупівлю послуг експерта (фасилітатора) з проведення координаційної зустрічі суб’єктів, які надають підтримку сім’ям з дітьми, яка відбудеться 29 березня 2023 року в місті Полтава.

Мета: Знайомство суб’єктів, які надають підтримку сім’ям з дітьми в Полтавській міській громаді, огляд наявних і відсутніх соціальних послуг у громаді, обговорення перспектив розвитку системи соціальних послуг.

 

Технічне завдання:

Аналіз документу “Картування соціальних послуг в Полтавській громаді”, презентація мапи соціальних послуг, з оглядом на,вниз та відсутніх послуг в громаді.

Презентація консолідованої інформації суб’єктів, які надають підтримку сім’ям з дітьми в Полтавській міській громаді, можливості, ресурси громади.

Провести дискусію за наступних питань: 

Які виклики Ви бачите в наданні соціальних послуг дітям, сім’ям з дітьми в громаді зараз?

Як можна покращити систему надання соціальних послуг дітям та сім’ям з дітьми в Полтавській громаді?

 

Підготовка аналітичного звіту, рекомендацій.

Резюме кандидата, комерційну пропозицію просимо надсилати до 17.00 24 березня 2023 року на електронну адресу [email protected]

 

 

Контакти

  • Наталія Зуєва
  • голова ГО “ВО ”КЛАС”

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.