Програма діє в компоненті професійної підтримки для представників громадянського суспільства (правозахисників, журналістів, волонтерів та громадських активістів), які знаходяться на території України та перебувають у ситуації ризику в умовах війни.
Розгляд заявки та прийняття рішення відбувається до кінця місяця, в якому була подана заявка та включає можливу співбесіду за участю приймаючої організації/ментора. Рішення про підтримку заявки може залежати від наявності в організації/ментора та її/його готовності створити умови для проходження стажування.
В рамках цієї програми заявник може отримати можливість пройти стажування в одній з профільних українських громадських організацій під супроводом менторки/ментора, за напрямами:
— громадська журналістика;
— управління неурядовими організаціями;
— освіта та просвітницька діяльність;
— правовий захист;
— документування воєнних злочинів та інші.
Термін стажування до 3 місяців.
Програма професійної підтримки передбачає забезпечення відшкодування витрат, пов’язаних з проходженням стажування.
З менторами та менторками програми можете ознайомитись за посиланням - https://cutt.ly/Q2O32WF
У разі виникнення додаткових питань, просимо надсилати їх на електронну пошту із зазначенням теми листа: “Питання щодо участі у Програмі професійної підтримки”на е-mail: [email protected] (Геннадій Випинашко, менеджер Програми захисту).
Проект ESU / Програма «Стійкість» реалізується Фондом домів прав людини у консорціумі громадських організацій на чолі з ERIM, у партнерстві з Фондом «Східна Європа», Домом прав людини у Тбілісі, Білоруським домом прав людини імені Бориса Звозскова та Чорноморським фондом регіонального співробітництва за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Коментарі