bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО «Центр екологічних ініціатив «Екодія» оголошує конкурс на посаду виконавчого директора

ГО «Центр екологічних ініціатив «Екодія» оголошує конкурс на посаду виконавчого директора.

Зайнятість: 100%
Місто: Київ
Початок роботи: січень 2023 чи раніше

Центр екологічних ініціатив «Екодія» — це одна з найбільших і провідних екологічних громадських організацій України. Ми об’єднуємо експертів і активістів навколо місії захисту довкілля через вплив на прийняття рішень і розвиток активної спільноти. Системниий підхід, незалежність від бізнесу й політиків, об’єднання для спільної дії, ненасилля та екосвідомість — базові цінності Екодії. Команда із 30+ штатних співробітників працює над адвокаційними кампаніями у сфері протидії зміні клімату, енергетичного переходу, екологізації промисловості. Зелена післявоєнна відбудова України та кліматично нейтральна Україна до 2050 року — наші основні цілі. Більше про діяльність, результати та фінансові звіти тут.

Ми шукаємо директора або директорку для підтримки стратегічного планування, для організації системної та ефективної команди, для створення робочих умов при поточних викликах.

Основні завдання:

· Стратегічне планування
· Адміністрування ключових організаційних процесів
· Розвиток організації (відповідно до стратегії організаційного розвитку)
· Представлення Екодії та адвокація основних цілей в Україні та за кордоном
· Фандрейзинг та залучення фінансування
· HR
· Звітування керівним органам Екодії

Вимоги до кандидатів чи кандидаток:

· вільне володіння українською й англійською мовами (рівень С1-С2)
· вища освіта у сфері, дотичній до роботи організації (природничі чи політичні науки, управління, тощо)
· управлінський досвід у громадському секторі (бажано не менше одного року та/або управління командою від 10 осіб)
· відмінні навички комунікації і публічних виступів, вміння легко знаходити спільну мову з людьми
· відсутність досвіду, що може дискредитувати екологічний громадський рух.

«Екодія» пропонує повністю офіційну заробітну платню, що відповідає рівню оплати праці у громадських організаціях, надихаючий і дружній робочий клімат, навчання та цікаві виїзні зустрічі за рахунок організації, гнучкий робочий графік.

При прийомі на роботу нових співробітників і співробітниць, дотримуючись українського антидискримінаційного законодавства і Політики рівних можливостей Екодії, Екодія не допускає упередженого ставлення до кандидатів і кандидаток на підставі ознак раси, переконань, статі, віку, походження, сімейного та майнового стану, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, за мовними або іншими ознаками.

Прохання надіслати окремими файлами українською мовою (1) резюме (CV) не більше 1-2 сторінок та (2) лист зацікавленості (коротке пояснення, чому вам цікава ця вакансія та як ваш досвід/знання відповідають вимогам до кандидатів) не пізніше 9:00 22 грудня 2022 року на [email protected]. У листі зазначте контакти людини, що може надати вам рекомендації. Про результати ми повідомимо електронною поштою.

Чекаємо на вас у нашій команді!

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.