bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Razom We Stand у пошуках Digital Organizer

Razom We Stand, громадська організація, метою якої є поширення інформації про ембарго на російське викопне паливо та припинення всіх інвестицій в російську видобувну промисловість, шукає Digital-організатора для збільшення висвітлення кампанії в пресі, розширення присутності в соціальних мережах та загального охоплення заходів кампанії. 

Ми шукаємо людину, яка має щонайменше 3 роки досвіду роботи на аналогічній або суміжній посаді у сфері організації та проведення цифрових кампаній, організації політичних кампаній або адвокаційних кампаній. З сильними навичками управління проектами, комунікаційними та міжособистісними навичками, здатністю розвивати культуру співпраці, відкритості, довіри, рівності та інклюзивності; стійкістю та здатністю послідовно дотримуватися дедлайнів; вмінням створювати матеріали для соціальних мереж, такі як короткі відео, зображення та інфографіку; досвідом проведення цифрових рекламних кампаній, включаючи рекламу в Facebook, Twitter, Linkedin та Google; відмінними навичками усних та письмових комунікацій, з вільним володінням англійською мовою.

Очікувані вимоги до кандидата:

- Розробляти та рекомендувати план та стратегію онлайн мобілізації та організації роботи у відповідності із загальною стратегією Razom We Stand; 

- Брати участь у плануванні цифрової кампанії, включаючи організацію, розробку та координацію онлайн-роз’яснювальної роботи через електронні листи, мобільний зв’язок та соціальні мережі;

- Створення контенту для соціальних мереж, розробка графіки, а також іншого онлайн-контенту для досягнення цілей кампанії;

- Написання та редагування електронних листів, мобільних сповіщень, контенту для соціальних мереж, блогів та іншого цифрового контенту ;

- Управління веб-сайтом RWS, розробка маршрутів користувачів та координація платних рекламних кампаній у соціальних мережах та рекламі Google.

 

З більш детальним описом вакансії можна ознайомитися на нашому сайті

 

Щоб подати заявку на участь у конкурсі, будь ласка, надішліть одним електронним листом у форматі pdf на адресу [email protected] до 08 грудня 2022 року наступну інформацію:

  • Ваше резюме/автобіографію, що охоплює відповідний досвід - включаючи оплачувану, неоплачувану роботу та інший життєвий досвід.

  • Дайте відповідь на наступні питання в аплікаційній формі (зверніться до опису вакансії):

  1. Яка Ваша мотивація працювати в якості Digital організатора і що Вас найбільше захоплює? (макс. 250 слів)

  2. Який внесок, на вашу думку, ваш досвід та навички можуть принести на цій посаді? (250 слів)

  3. Що з вашого досвіду є найбільш важливими речами, які слід мати на увазі, думаючи про залучення прихильників онлайн? (400 слів)

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.