bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує тендер за процедурою «запит цінових пропозицій» на закупівлю код ДК 021:2015: 50730000-1  Послуг з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги із технічного обслуговування кондиціонерів), в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 1 «Технічне завдання».

 Кінцевий термін подання цінових пропозицій: «28» червня 2022 року до 13:00 (включно) за київським часом.

 Адреса веб-сайту, на якому розміщена інформація про закупівлю: https://phc.org.ua в розділі «Закупівлі».

 Очікувана вартість закупівлі: 80 000,00 грн.

  Строк дії цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 90 календарних днів.

 Термін надання послуг: з дати підписання договору - до 31.12.2022 року, а саме:

 -       Строк надання послуг: Протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів від дати отримання Виконавцем підписаної Замовником заявки на обслуговування кондиціонерів.

 Контактні дані для подачі цінової пропозиції: цінова пропозиція, яка складається з документів, зазначених у п. 11,  повинна надсилатись у вигляді сканованих копій та мати чіткий вигляд повного (завершеного) документу, печатки, підпису і т.ін., на електрону адресу:   [email protected]  з зазначенням у темі листа: «Тендер на закупівлю послуг -  код ДК 021:2015 - 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок  (Послуги із технічного обслуговування  кондиціонерів спліт систем настінного типу), до уваги: головного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії, тел.: (050) 508-62-46.

Скановані документи у повному обсязі, згідно п. 11 повинні бути надіслані учасником на електрону адресу: [email protected]  з зазначенням у темі листа: «Тендер на закупівлю -  код ДК 021:2015: 50730000-1  Послуг з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги із технічного обслуговування кондиціонерів)».

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.