bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Veteran Hub шукає координатора проєкту «Плюс Плюс ++»

Veteran Hub оголосив про старт проєкту «Плюс Плюс ++» для охочих відкрити простір для близьких захисників та захисниць. Конкурс поширюється на умовно безпечні області України.

Організація запрошує відкрити простори-партнери «Плюс Плюс ++» у Хмельницькій, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях. Всього буде відкрито 3 нові партнерські простори. 

 

Мета партнерства — допомогти малим ініціативам, що бажають підтримати родини захисників і захисниць та мають своє приміщення, створити простір для розуміння й спілкування. Також це точка, з якої ветерани повертатимуться до своїх громад.

Для створення простору «Плюс Плюс ++» партнер надає приміщення близько 30 метрів квадратних. Veteran Hub меблює це приміщення, забезпечує для ветеранів доступ до інтернету та навчає роботи з клієнтами. Вести операційну діяльність й наповнювати простір подіями буде партнер.

Вимоги до приміщення:

✅ Площа від 30 метрів квадратних

✅ Санвузол

✅ Шумоізоляція

✅ Зручне розташування

✅ Прибудинкова територія

✅ Доступ до бомбосховища

У відборі можуть брати участь юридичні особи будь-яких організацій: ветеранські та громадські, неурядові, некомерційні підрозділи підприємств, які будуть працювати у сфері ветеранських справ. 

Аплікаційний пакет документів зі зразками заповнення та бланки завантажуй з папки для заявників Плюс Плюс ++: https://drive.google.com/drive/folders/1i25L71sgdlVpEZYhyxYlpZ1SxT4ySPwX 

Для участі потрібно заповнити анкету, скласти мотиваційний лист і подати повний аплікаційний пакет до 24 червня включно на електронну пошту: [email protected] 

Правила конкурсу та шаблони документів для партнерів за посиланням.

Детальна інформація про проєкт «Плюс Плюс ++» на сайті: https://veteranhub.com.ua/plus-plus  

Стежте за новинами проєкту у соцмережах: Instagram | Facebook | Telegram

З питаннями та по коментарі щодо партнерської програми «Плюс Плюс ++» звертайтеся до програмної менеджерки Veteran Hub Юлії Романовської:
+38 067 187 82 93
[email protected]

 

Проєкт «Плюс Плюс ++» розпочався у 2021 році. До повномасштабного вторгнення було відкрито 8 партнерських просторів «Плюс Плюс ++», частина з яких зачинилися через окупацію. П’ять просторів першої хвилі програми відчинені для клієнтів. 

Veteran Hub — спільний проєкт фондів Віктора та Олени Пінчуків та громадської організації «Побратими», заснований у Києві у 2018 році як простір для підтримки ветеранів АТО/ООС. Програма партнерства «Плюс Плюс ++» втілюється за міжнародної грантової підтримки.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.