bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Бухгалтер

БО “ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА” ОГОЛОШУЮТЬ КОНКУРС НА ВАКАНСІЮ: БУХГАЛТЕР

Конкурсна документація складається з:
– Оголошення (із зазначеними умовами проведення конкурсу) та додається за посиланням

Перелік документів, які необхідно подати:

1. Резюме із зазначенням контактних даних кандидата, адреси місця проживання та описом кваліфікаційних характеристик за кожним пунктом кваліфікаційних вимог, визначених у п. ІV даного оголошення.

2. Мотиваційний лист.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу [email protected] з поміткою в темі листа «Конкурс бухгалтер» одним листом із додатками у формі якісних скан-копій (300 dpi). Неякісні скан-копії не приймаються.

Термін подання документів: по «04» лютого 2022 р., реєстрація документів завершується об 11.00 04.02.2022.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розгляду не підлягають.

 

Проєкт, в рамках якого здійснюється конкурс: Проєкти: «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні», “Механізм реагування Глобального фонду на COVID-19» за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією. Виконавець Проєкту – БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ». Програмні компоненти: 152М. Посилення лідерської ролі в адвокації для розвитку спроможності спільноти секс-працівників_ць на національному та регіональному рівні для забезпечення стійкості послуг з ВІЛ. 211М. «Розбудова мережі параюристів спільноти секс-працівників та секс-працівниць». 218М .«Підтримка національної гарячої лінії для секс-працівниць і секс-працівників». Проєкт «Адвокація рівних прав, стійких послуг та декриміналізації секс-праці силами спільноти». Виконавець Проєкту – БО «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА».

Контакти

  • За додатковою інформацією звертатися: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА»
  • е-mail: [email protected]
  • телефон: 0978922584.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.