bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Лідер регіональної ініціативної групи секс-працівників

БО “ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА” оголошують КОНКУРС НА ВАКАНСІЮ: 

Надавач консультаційних послуг/ виконавець робіт – Лідер регіональної ініціативної групи секс-працівників (далі – Лідер регіональної ІГ) у м.м. Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Луцьк, Одеса, Рівне, Сєвєродонецьк, Суми, Тернопіль, Херсон, Чернівці, Чернігів, Ужгород.

Конкурсна документація складається з:
– Оголошення (із зазначеними умовами проведення конкурсу); Конкурсна пропозиція (Додаток 1); Дані щодо оплати виконавця (Додаток 2)
та додається за посиланням.

Перелік документів, які необхідно подати:

1. Резюме із зазначенням контактних даних кандидата, адреси місця проживання та описом кваліфікаційних характеристик за кожним пунктом кваліфікаційних вимог, визначених у п. ІV даного оголошення).

2. Мотиваційний лист згідно з п. 3 кваліфікаційних вимог, визначених у п. ІV даного оголошення.

3. Заповнені, підписані та відскановані Конкурсна пропозиція (додаток 1) та додаток 2 до даного оголошення. Звертаємо увагу, що до Конкурсної пропозиції повинні бути надані копії документів, вказані у додатках Конкурсної пропозиції.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу [email protected] з поміткою в темі листа «Конкурс Лідер регіональної ІГ» одним листом із додатками у формі якісних скан-копій (300 dpi). Неякісні скан-копії не приймаються.

Термін подання документів: по «17» січня 2022 р., реєстрація документів завершується об 11.00 17.01.2022.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розгляду не підлягають.

Проєкт, в рамках якого здійснюється закупівля: Проєкт «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні» за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією. Виконавець Проєкту – БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ».  Програмний компонент: 152М. Посилення лідерської ролі в адвокації для розвитку спроможності спільноти секс-працівників_ць на національному та регіональному рівні для забезпечення стійкості послуг з ВІЛ. Виконавець Проекту – БО «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА».

 

 

Контакти

  • За додатковою інформацією звертатися: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА»
  • е-mail: [email protected]
  • телефон: 0978922584.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.