bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ІТ-координатор/-ка

Вдосконалення системи Prozorro.Продажі та створення Реєстру об’єктів державної власності реалізуються в рамках проекту “Ефективне управління державними активами та громадський нагляд” ТІ Україна за підтримки Посольства Швеції в Україні.

Ми шукаємо фахівчиню/-ця, яка/-ий розділяє наші цінності та хоче разом з нами та ДП “Прозорро.Продажі” реформувати сферу реалізації публічної власності та розбудовувати екосистему ефективного управління державним і комунальним майном.

Функціональні обов’язки:
▪️ Вивчення матеріалів проєкту (функціональні вимоги, протоколи зустрічей, протоколи тестування, технічне завдання, зауваження, інструкції до нової і поточної системи);
▪️ Вивчення та надання пропозицій щодо формування технічного завдання (ТЗ) на ІТ-розробки з удосконалення електронної торгової системи “Prozorro.Продажі” та створення Реєстру об’єктів державної власності;
▪️ Контроль з боку замовника ІТ-розробок, участь в робочих зустрічах та обговореннях у ході реалізації;
▪️ Контроль відповідності розробок у межах проєкту вимогам ТЗ тощо, перевірка виконаних підрядниками наданих послуг та виконаних робіт, зокрема на проміжних етапах;
▪️ Підготовка проміжних висновків з оцінкою процесу впровадження проєкту, в тому числі із зазначенням відповідності або невідповідності ІТ-розробок заявленим вимогам чи ТЗ;
▪️ Підготовка фінального письмового висновку про розробки, здійснені в рамках проєкту.

Для внесення детальних відомостей про попередній досвід роботи, необхідну кваліфікацію та професійні якості, заповніть, будь ласка, документ за посиланням.

Особисті якості:
▪️ Відмінні навички міжособистісного спілкування;
▪️ Здатність пріоритизувати завдання;
▪️ Здатність чітко дотримуватись визначених термінів;
▪️ Відмінні аналітичні здібності;
▪️ Здатність працювати як в команді, так і автономно;
▪️ Поділ цінностей організації.

Оплата послуг: щомісячна плата за рахунок грантових коштів (визначається за результатами співбесіди).
Вид зайнятості: повна зайнятість.
Дедлайн подачі резюме та відомостей про підтвердження кваліфікації: 09.12.2021 року.
Тривалість залученості: 1 рік.

Щоб взяти участь у конкурсі, будь ласка, надішліть своє CV та відомості про підтвердження кваліфікації на hr@ti-ukraine.org з темою повідомлення “ІТ-координатор технічних розробок” із зазначенням бажаного рівня заробітної плати.

Довідка:
Transparency International Україна є акредитованим представником глобальної антикорупційної неурядової організації Transparency International, що має близько 110 національних представництв та працює більше як у 100 країнах світу. ТІ Україна адмініструвала та передала державі системи ProZorro, ProZorro.Продажі та eHealth. Також наш інноваційно-експертний центр впровадив Рейтинг прозорості міст і розбудовує спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями.

* При подачі документів на цю позицію ви даєте згоду Трансперенсі Інтернешнл Україна на обробку та збереження ваших персональних даних.

Контакти

  • Мар’яна
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.