bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю послуг зовнішнього експерта

Основні завдання проекту:

 • Розвиток та вдосконалення діяльності центрів з підтримки експорту системи Торгово-промислових палат в Україні з метою позиціонування системи експортної підтримки як відомого гравця на ринку експортних послуг в Україні.
 • Впровадження сучасних та затребуваних з боку бізнесу послуг з питань експорту, які полегшують процеси інтернаціоналізації бізнесу та надають дієві інструменти та знання.
 • Розвиток компетенції експертів центрів з підтримки експорту системи ТПП в Україні, оновлення існуючих знань, методів консультування, вибудова взаємодії та співпраці, створення механізму постійного вдосконалення та адаптування послуг до існуючих трендів та викликів.

Для досягнення цілей проєкту передбачено наступні заходи:

 • Перегляд портфелю експортних послуг системи підтримки експорту ТППП в Україні, аналіз затребуваності, актуальності та дієвості в процесі інтернаціоналізації бізнесу.
 • Аналіз цільових груп клієнтів, їх потреб, проблем та завдань, розробка карт надання послуг та процесу обслуговування.
 • Оновлення знань та навичків експертів та консультантів з експорту системи підтримки експорту ТПП в України, оновлення системи навчання та підвищення компетенцій шляхом перегляду існуючих програм навчання та їх адаптації до сучасних вимог та потреб.
 • Аналіз позиціонування системи експортної підтримки ТПП в України, підготовка рекомендацій та концепту маркетингової стратегії просування та продажів експортних послуг.
 • Впровадження нових тренінгових програм навчання для бізнесу (електронна комерція, цифровий маркетинг, міжнародні тендери тощо).


Термін впровадження проекту – 15 місяців (до кінця січня 2022 року).


Завдання зовнішнього експерта з розробки та впровадження експортних послуг:

 1. Проведення аналізу портфеля послуг, які надаються центрами підтримки експорту системі ТПП в Україні. Аналіз затребуваності, потреб та проблем основних цільових груп клієнтів. Відбір 5-ти послуг, які найбільш затребувані та потребують перегляду та адаптації
 2. Складання мапи подорожі клієнта, точок контакту, розробка мапи надання 5-ти послуг
 3. Перегляд існуючих технологічних карт надання послуг, внесення змін, адаптація до цільових груп клієнтів, їх мапи подорожі та обслуговування
 4. Проведення навчання існуючих консультантів з експортного консалтингу – оновлення знань, тестування технологічних карт та карт обслуговування
 5. Перегляд програми навчання консультантів, адаптація, проведення навчання нових консультантів з експорту
 6. Надання рекомендацій щодо операційної моделі системи експортної підтримки, розробці маркетингової стратегії просування та продажів
 7. Участь у заходах проєкту.


Зовнішнім експертом з розробки та впровадження експортних послуг може бути фізична особа підприємець або підприємство, яке призначає співробітника для виконання.

Кваліфікаційні вимоги до консультанта:

 1. Досвід роботи в системі ТПП України або знання принципів функціонування системи та регіональних ТПП в Україні;
 2. Досвід надання експортних консалтингових послуг понад 10 років;
 3. Досвід в розробці та впровадженні експортних послуг в організаціях підтримки бізнесу;
 4. Досвід не менше 5 років в розробці та проведенні тренінгових та навчальних програм для тренерів та консультантів / експертів;
 5. Міжнародна сертифікація з питань експортного консалтингу та маркетингу (додаткова перевага);
 6. Володіння англійською мовою щонайменше на рівні B2;
 7. Досвід співпраці з міжнародними донорськими проектами та організаціями.

Система критеріїв оцінювання:

Для оцінювання пропозицій застосується комбінований метод. Загальна оцінка пропозиції складається з суми балів, отриманих технічною (Т) та фінансовою (F) частинами, використовуючи ваги T = 70%; F = 30% (T + F = 100%).

Тільки пропозиції, технічна частина яких набирає більш 70% від загальної кількості балів приймає участь наступному етапі оцінювання. При оцінюванні фінансової пропозиції максимальну оцінку отримує пропозиція з мінімальною вартістю надання послуг, та далі у зростаючому порядку вартості послуг.

Пропозиція, що отримує найбільшу кількість балів, обирається для рекомендування потенційного виконавця керівництву ТПП України для підписання з ним відповідного договору (контракту).


Критерії для оцінювання відповідності до кваліфікаційних вимог (технічна частина):

 1. Досвід роботи в системі ТПП України або знання принципів функціонування системи та регіональних ТПП в Україні - 10 балів
 2. Досвід надання експортних консалтингових послуг, в розробці та впровадженні експортних послуг в організаціях підтримки бізнесу - 30 балів
 3. Досвід не менше 5 років в розробці та проведенні тренінгових та навчальних програм для тренерів та консультантів/ експертів - 20 балів
 4. Міжнародна сертифікація з питань експортного консалтингу та маркетингу (додаткова перевага) 20
 5. Знання англійської мови на рівні B2 - 10 балів
 6. Досвід співпраці з міжнародними донорськими проектами та організаціями - 10 балів

Загальна кількість - 100 балів.

Мінімальний технічний бал для проходження на наступний етап - 70%.

2. Відкриття фінансової пропозиції
Після завершення оцінювання технічних пропозицій, будуть відкриті фінансові пропозиції лише тих заявок, технічний бал яких буде не нижчим за 70%.

3. Об’єднання результатів технічного та фінансового оцінювання
Заявки будуть ранжовані за сумами технічних і фінансових балів з використанням ваг (T = 85; Ф = 15; T + Ф = 100).

Обраний буде найвищий за рангом заявник.

Електронні документи від заявника мають бути надіслані одним електронним листом. Електронні документи мають бути у форматах Word, Pdf або Zip. Загальний обсяг електронного листа разом із усіма вкладеними файлами не має перевищувати 10 Мб.

Ел. адреса для надсилання заявок: tender@ucci.org.ua
Термін надсилання заявок продовжено до 19 листопада 2021 (включно). У разі виникнення запитань просимо надсилати їх на електронну адресу: soo-ird@ucci.org.ua 

Захід організований Торгово-промисловою палатою України в рамках проєкту «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні – зокрема надає додаткове фінансування та послуги з розвитку бізнесу, а також сприяє ефективному регулюванню підприємницької діяльності. У 2019 році вропейський Союз в межах ініціативи EU4Business підтримав 4 279 підприємців, які підвищили свій дохід на 406 мільйонів євро, створили 50 799 нових робочих місць, збільшили прибуток на 24,7% і експорт на 5%.

Детальніше: www.eu4business.org.ua

#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ, #GIZ_Trade_EU_UA_Association

Контакти

 • tender@ucci.org.ua
 •  soo-ird@ucci.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.