bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Експерт/ка для Дослідження впливу Covid-19 на молодіжних працівників – Україна

Democracy Reporting International в Україні шукає експерта(-ку) для проведення дослідження впливу пандемії Covid-19 на роботу молодіжних працівників в Україні.

Назва посади: експерт-аналітик для проведення дослідження впливу пандемії Covid-19 на молодіжних працівників в Україні.

Умови та період співпраці: короткострокова співпраця, дистанційно, період роботи – листопад 2021 року. Дослідження має бути презентовано на конференції DRI в грудні 2021 року.

Контекст:

Democracy Reporting International (DRIє безсторонньою, незалежною, неприбутковою організацією, зареєстрованою в Берліні. DRI сприяє участі громадян у політичних процесах, підзвітності державних органів та розвитку демократичних інституцій в усьому світі. DRI працює в Україні з вересня 2014 року.

Дослідження проводиться в рамках проєкту «Демократія в дії — залучення молоді та громадянського суспільства до політичного процесу в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Бенефіціаром дослідження є Міністерство молоді та спорту України.

Мета: дослідити вплив пандемії Covid-19 та пов’язаних з нею обмежень на молодіжних працівників з точки зору їхньої роботи з молоддю, що проводиться в молодіжних центрах, клубах, просторах та інших організаціях, питань бюджету та фінансування, а також можливостей роз’яснювальної роботи та комунікації з молоддю.

Ключові аспекти дослідження:

 • загальний огляд проблем, з якими стикаються молодіжні працівники в контексті пандемії;
 • чинні практики надання послуг молодіжної роботи та діяльності, які молодіжні працівники повинні були адаптувати у зв’язку з пандемією, та інструменти, що були використані для цього;
 • фінансові та інші заходи підтримки, які надали місцеві або центральні органи влади, а також міжнародні або громадські організації;
 • непокриті потреби молодіжних працівників, які заважають відповідати потребам та інтересам молодих людей;
 • рекомендації для зацікавлених сторін для подальшої підтримки розвитку сектору молодіжних працівників.

 Необхідна кваліфікація та досвід:

 • Вища освіта зі спеціальностей у сфері демократичного управління та розвитку, наприклад: політологія, право, міжнародні відносини тощо;
 • Щонайменше п’ять років досвіду у вибраній тематиці(ках) та перевірений досвід проведення досліджень та аналітичної роботи;
 • Досвід проведення глибинних інтерв’ю та знання дослідницьких методів;
 • Перевага надаватиметься експерт(к)ам з досвідом проведення досліджень, що стосуються тематики молодіжної політики та роботи з молоддю.

Останній день подання документів: 29 жовтня 2021 (опівночі за середньоєвропейським часом). Заявки прийматимуться до моменту формування необхідної кількості експертів. Вітаються заявки від кваліфікованих у вище вказаних тематиках експерток.

Просимо зацікавлених кандидатів та кандидаток надсилати:

 • своє резюме,
 • мотиваційний лист (інформація про методологію проведення дослідження, очікуваний строк виконання),
 • рекомендації експертів (за наявності),
 • очікувану вартість роботи (вартість роботи за годину, очікувана кількість затрачених годин на роботу),

на електронну адресу: [email protected], вказавши в темі листа «Expert on Covid Impact».

З огляду на кількість заявок, які зазвичай надходять до DRI, до співбесіди будуть запрошені тільки кандидати, що увійшли до короткого списку. З потенційними експертами можуть зв’язатися до завершення терміну подання заявок.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.