bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Проведення тренінгу для представників організацій, що входять в ініціативу ZERO_TORTURE

Громадська організація «Україна без тортур» запрошує зацікавлених осіб до участі у тендері на проведення тренінгу в оффлайн форматі для представників організацій, що входять в ініціативу ZERO_TORTURE. Заявки приймаються до 25 жовтня 2021 року.

Термін подачі тендерних пропозицій

Понеділок, 25 жовтня 2021 р.

Адреса

Київ, чи Київська область

Максимальна сума тендеру (грн)

19000

Види послуг

Тренінг або серія тренінгів

Опис

Громадська організація «Україна без тортур» запрошує зацікавлених осіб до участі у тендері на проведення тренінгу в оффлайн форматі для представників організацій, що входять в ініціативу ZERO_TORTURE, щодо розробки стратегії розбудови ініціативи та  плануреалізації стратегії та надання консультацій для їх впровадження (обсяг консультацій до 6 годин).

Захід планується проводити в рамках програми «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства». За результатами тендеру планується укладання меморандуму про наміри щодо співпраці, з подальшим укладанням договору.

Термін надання послуг – грудень 2021р. - лютий 2022 р.

Документи прийматимуться у строк до 25.10.2021 р. Включно.

Що ми хочемо отримати по результатам навчання:

•  стратегія та план;

• інструменти взаємодії членів ініціативи;

• навички роботи з партнерами;

• комунікаційні можливості для ініціативи;

• спільне бачення напрямів діяльності для протидії тортурам;

Вимоги до виконавців

Щонайменше 3 роки досвіду формування стратегій для громадського сектору чи бізнесу, робота з коаліціями, організаційний розвиток юридичних осіб.

Щонайменше 3 успішно проведені тренінги зі стратегічного розвитку. Практичні знання у правозахисній сфері буде перевагою.

Підтвердження досягнень у відповідних сферах (рекомендації, нагороди, відзнаки тощо)

Обов’язковою є оцінка знань та навичок учасників тренінгу до та після проходження навчання для того, аби оцінити його ефективність.

Від претендента очікуємо пропозицію з такими документами:

1. Резюме із зазначенням релевантного попереднього досвіду, а також ж посиланням на профайл на Маркетплейс та особистий профіль в соціальних мережах.

2. Програма тренінгу.

3. Цінова пропозиція (подається однією сумою і включає в себе усі податкові зобов’язання).

4. Рекомендації від організацій, яким надавалися аналогічні послуги (за наявності).

5. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань із зазначенням видів діяльності.

Для участі у тендері необхідно подати на адресу [email protected]

Провайдер має бути обов”язково зареєстрований на сайті: http://cd-platform.org/ (http://cd-platform.org/%22%20%5Ct%20%22_blank).

Критерії для оцінювання пропозиції для заходів типу №1:

1. Ціна – 30 балів

2. Якість пропозиції – 50 балів

3. Підтверджений рівень компетенції – 20 балів

Учасник цієї загальної процедури приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами

 

Контакти

  • Черкез Вероніка +380677350841
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.