bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант з питань супервізії

Замовник послуг: БО «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» в рамках проекту «ACCESS Pro: Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через сучасні інформаційні системи та кращий зв’язок з послугами, в рамках програми PEPFAR» за 100% фінансування проекту Федеральним агентством «Центри з контролю та профілактики захворювань США» (CDC) в рамках Надзвичайного плану президента США подолання ВІЛ/СНІДу (PEPFAR)» в рамках виконання умов договору про надання субгранту між БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та Замовником  № 001-CDC-21 від 01.10.2021 року

1.        Умови надання послуг та здійснення оплати:

1.1.    Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору про надання послуг.

1.2.    Вартість послуг, обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуг, і вартості однієї години.

1.3.    На період встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 консультування здійснюється за місцем перебування надавача послуг (територіально, бажано м. Київ та Київська область).

1.4.    Надавач послуг надає послуги на власний ризик, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, а самостійно на власний розсуд надає замовлені послуги, для чого використовує власні засоби та матеріали.

1.5.    За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні).

1.6.    Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання та прийняття у повному обсязі та підписання Акту про надання послуг.

2.        Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу:

Планується підтримання пропозицій в кількості 1 (одного) надавача послуг. Обов’язковою умовою конкурсу є наявність ФОП 3-ї групи ЄП, який не перебуває в стані припинення з відповідним КВЕД 86.90 Інша діяльність у сфері охорони здоров’я, або можливість оперативного оформлення відповідного ФОП.

3.        Термін надання послуг:

листопад 2021 – вересень 2022 з можливою пролонгацією.

4.        Обсяг послуг (технічне завдання)

Назва послуг

Одиниця виміру

Терміни надання послуг

1.

Здійснення, за запитом супервізантів, онлайн індивідуальних супервізій для розвитку умінь та навичок для підвищення якості послуг, що надаються консультантами з питань ІТ,PrEP та АРТ

послуга

протягом терміну дії договору

2.

Складання щомісячного плану групових супервізій. Здійснення онлайн групових супервізій для розвитку умінь, навичок супервізантів для підвищення якості послуг, що надаються консультантами з питань ІТ,PrEP та АРТ, зокрема щодо наступних тематик:

 •    Мотиваційне консультування;
 •   Психологічні прийоми в роботі з опором клієнтів;
 • Ефективні консультативні техніки щодо залучення до тестування на ВІЛ партнерів людей, які живуть з ВІЛ;
 • Методи мотивації клієнтів для залучення їх до програм доконтактної профілактики ВІЛ;
 • Методи мотивації вразливих груп клієнтів (ЛВНІ, ЛГБТ, працівники комерційного сексу), для залучення їх до програм доконтактної профілактики ВІЛ;
 • Специфіка психологічного консультування клієнтів в ситуації з затримками у видачі АРТ;
 • Ефективне консультування клієнтів в різних емоційних станах.

послуга

протягом терміну дії договору

3.

Підготовка звітів за результатами проведених супервізій відповідно до форми, узгодженої з Замовником.

послуга

протягом терміну дії договору

 1. 5.        Кваліфікаційні вимоги

Вимоги до надавачів послуг

№ п.п.

Вимоги до учасників:

Підтверджуюча документація

1.

Повна вища освіта за напрямком підготовки «Психологія» (магістр)

Скан диплому (без додатків)

2.

Допускається не більше 100% сумарної зайнятості учасника конкурсу в інших проектах міжнародної фінансово-технічної допомоги.

При визначенні зайнятості враховується залучення консультанта до виконання будь-яких інших проектів, які фінансуються за кошти PEPFAR, Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) та інші донорські кошти.

 

(Під 100% зайнятості розуміється сумарна зайнятість по всім проектам та організаціям, що не перевищуватиме 160 годин в місяць)

Скан заповненого належним чином з підписом та датою

Додатка 03_Лист повідомлення щодо зайнятості в проектах міжнародної фінансово-технічної допомоги

3.

Досвід супервізійної практики — не менше 2 років.

Резюме та (за наявності) сертифікати, що підтверджують підвищення кваліфікації за останні 2 роки

 

 1. 6.        Критерії оцінки та відбору пропозицій:

Критерії оцінки

Ваговий коефіцієнт

Вартість послуг (грн. за годину)

50%

Зайнятість потенційного надавача послуг в проектах міжнародної фінансово-технічної допомоги

10%

Досвід роботи, релевантна освіта та пройдені сертифікаційні курси (пункти 1, 3, кваліфікаційних характеристик)

40% (по 20% на кожен з пунктів кваліфікаційних характеристик)

 1. 7.        Перелік документів, які необхідно подати:

7.1.    Заповнена, підписана та відсканована інформація щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма: Додаток 2 додається до оголошення).

7.2.    Заповнений, підписаний та відсканований Додаток №1 до оголошення (пропозиція по оплаті послуг (грн. за годину консультування).

7.3.    Заповнений, підписаний та відсканований Додаток 03_Лист повідомлення щодо зайнятості в проектах міжнародної фінансово-технічної допомоги.

7.4.    Усі документи, які вимагаються Додатком до оголошення (зокрема резюме та сертифікати).

7.5.    Для фізичних осіб підприємців необхідно, до перелічених вище документів, надати скан-копію Свідоцтва про державну реєстрацію або Виписки з ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, а також скан-копію витягу з ЄДР, датовану не пізніше 2015 роком.

Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Особливі умови:

1.    Документи подаються в електронному вигляді на адресу [email protected] з поміткою в темі листа «Консультант з питань супервізії».

2.  Термін подання документів: до 25 жовтня 2021 року, реєстрація документів завершується о 13.00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

3.  Визначення переможців даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії Оголошення. Після обрання переможців, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються БО “100 відсотків життя” на розгляд та затвердження та розглядаються зазначеним донором протягом 10 робочих днів. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою не пізніше ніж через 12 робочих днів після завершення конкурсу.

За додатковою інформацією звертатися в БО «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДУ» контактний е-mail: common@saapf.kiev.ua.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.