bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Non-staff Copywriter Consultant / Копірайтер/-ка – на проєктній основі до Інтерньюз-Україна

Інтерньюз-Україна”, організація з експертизою на ринку медіа, комунікацій, освіти та консалтингу, оголошує конкурс на посаду Копірайтера – на проєктній основів рамках виконання Програми USAID Рада: Нова Генерація (RANG).

Метою Програми RANG є просування «наступного покоління» реформ, які нададуть можливість Верховній Раді України (ВРУ) стати сучасною, ефективною інституцією, яка сприятиме підзвітності та демократичному розвитку в Україні. Діяльність Програми базується на виконанні трьох основних цілей: (1) Підвищення рівня залученості виборців до законодавчого процесу, включаючи кращу та системну взаємодію між народними депутатами та їх виборцями, зокрема окремими особами, громадянським суспільством та бізнес-асоціаціями; (2) Зміцнення та розширення аналітичного та контрольного потенціалу ВРУ для забезпечення повного законодавчого циклу; (3) Підвищення рівня ефективності та результативності виконання ВРУ своїх визначених Конституцією функцій шляхом використання технологічних та інноваційних рішень.

ЩО ТРЕБА ВМІТИ:

-         Писати привабливі інформаційні та PR матеріали (статті, анонси, релізи, новини тощо).

-         Розуміти специфіку написання текстів та допомагати з контентом для соціальних мереж та email-розсилок.

-         Робити рерайт, переклад та редагування готових текстів.

-         Генерувати креативні ідеї, інформаційні приводи та інноваційні способи просування соціальних проєктів.

НАШ ІДЕАЛЬНИЙ КАНДИДАТ:

-         Має вищу освіту, бажано у сфері PR/комунікацій/ журналістики, гуманітарних наук.

-         Вільно володіє українською та знає англійську на рівні Advanced.

-         Має відмінні письмові навички.

-         Досвід інформаційної/PR роботи, SMM, журналістики буде перевагою.

-         Дотримується дедлайнів і є командним гравцем.

-         Демонструє проактивний підхід до роботи та прагне розвиватися.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ:

Будь ласка, надсилайте резюме та портфоліо (приклади своїх текстів) на адресу [email protected] до 17:00, 26 жовтня, у темі повідомлення зазначте “RANG Копірайтер – на проєктній основі”. Зворотній зв’язок планується лише з кандидатами, які будуть відібрані до співбесіди.

 «Інтерньюз-Україна» є однією з найбільших громадських організацій, яка працює у сфері медіа та комунікацій в Україні з 1996 року. Серед партнерів організації – Представництво Європейського Союзу в Україні, USAID, Світовий банк, ЮНІСЕФ, Міжнародний фонд «Відродження», Рада Європи, ОБСЄ, посольства країн-членів ЄС, Британська Рада.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.