bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі послуг фінансового менеджера/ки

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез»оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг фінансового менеджера/ки.

БО «БФ «ССС» працює в усіх областях України (окрім АРК Крим) для встановлення верховенства права, зміцнення соціальної згуртованості, утвердження поваги до прав людини та створення рівних можливостей для їх реалізації.

Наша мета:

Сприяння захисту прав і свобод осіб, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі та окупації Криму, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО/ООС та членів їхніх родин, дітей постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, інших вразливих категорій населення (зокрема, пенсіонерів, жінок та жіночих об’єднань, представників національних меншин та ЛГБТК+ спільноти), а також надання системної підтримки органам державної влади, місцевого самоврядування та громадським організаціям у подоланні соціально-економічних викликів та впровадженні реформ.

Пріоритетом БО «БФ «ССС» є досягнення сталих результатів та мейнстримінг гендерно- та конфліктно-чутливих підходів в усіх напрямкам діяльності. У своїй діяльності БО «БФ «ССС» покладається на багаторічний досвід та ґрунтовну фахову підготовку її представників. 

Дата оголошення про тендер: 14 жовтня 2021 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 27 жовтня 2021 року

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00:00 28 жовтня 2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Деталізація послуг, які надає підрядник:

 1. Комунікація усіх фінансових питань з керівництвом проєкту та організації;

 2. Контроль та планування витрат згідно бюджету проєкту;

 3. Здійснення платежів у рамках проєкту;

 4. Підготовка податкової та фінансової звітності до контролюючих органів;

 5. Підготовка фінансової звітності для донора;

 6. Управління банківськими операціями з іноземною валютою;

 7. Робота в системі BAS Бухгалтерія;

 8. Участь в проведенні тендерів із закупки товарів та послуг в рамках проектів;

 9. Ведення поточної фінансової документації;

 10. Контроль та перевірка всіх видів діяльності, пов’язаних з фінансами;

 11. Комунікація з донорами в рамках проєкту;

 12. Керування та реалізація проектів відповідно до стратегії, пропозицій та планів.

 

Вимоги до кваліфікації підрядника:

 1. Вища фінансова або економічна освіта; 

 2. Володіння українською та англійською мовами;

 3. Досвід надання послуг в даній сфері не менше 5 років;

 4. Досвід управління колективом не менше 5 осіб;

 5. Досвід управління проектами більше 500 тис.євро;

 6. Досвід управління багаторічними проектами;

 7. Досвід управління проектами не менше 5 років;

 8. Стресостійкість, впевненість у своїх силах, можливість виконувати завдання в скорочені строки та під тиском обставин;

 9. Здатність управління кількома значними (за розмірами фінансування) проектами;

 10. Досвід роботи в неприбуткових організаціях;

 11. Наявність профільних сертифікатів (не є обов’язково, але буде перевагою);

 12. Відмінне знання законодавчих та нормативно-правових актів, податкового законодавства України, організації, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності неприбуткових організацій відповідно до законодавства України;

 13. Впевнений користувач Excel таблиць;

 14. Досвід роботи з тендерами;

 15. Знання валютного законодавства;

 16. Досвід підготовки бюджетів і фінансових проектних звітів;

 17. Знання вимог різних донорських організацій до фінансової звітності.

 18. Впевнений користувач Microsoft Office, G-Suite, BAS Бухгалтерія та клієнт-банк.

 

Інший релевантний досвід та навички

1. Висока мотивація та здатність ефективно надавати послуги з мінімальним контролем.

2. Впевнені організаторські здібності, з можливістю керувати кількома завданнями одночасно, з залученням великої кількості людей та різних напрямків діяльності, уважність до деталей та вміння самостійно визначати пріоритети.

3.Здатність приймати обґрунтовані рішення та здатність гнучко реагувати в динамічному середовищі з обмеженими часовими рамками.

4. Здатність до командної роботи, мати проактивну позицію.

 

Умови:

Між БО «БФ «ССС» та підрядником буде підписано угоду  про надання послуг, в якому буде детально викладено умови співпраці. 

 

Регіон надання послуги: Київ.

 

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

 1. Обов’язкова реєстрація фізичною особою-підприємцем 3 групи, без ПДВ.

 2. Наявність відповідних КВЕДів.

 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;

 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);

 4. Резюме;

 5. Сертифікати (за наявності).

 

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;

 3. Прийнятна вартість послуг.

 

Відбір підрядника буде здійснюватися на основі професійного досвіду кандидатів та їхньої компетенції, що відповідають вимогам, наведеним вище.

 

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 27 жовтня 2021 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Відкриті торги: Послуги фінансового менеджера/ки”, на адресу: procurementsss@radnyk.org.

 

Тендерна процедура:

 • Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.

 • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

 • Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

 • Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника. 

 • Очікується, що співбесіди з підрядниками, які увійдуть до списку після первісного відбору, будуть проводитися особисто або за допомогою Teams/Zoom у період з 28 жовтня по 29 жовтня 2021 року. Відповідь електронною поштою після остаточного туру співбесід отримають тільки ті підрядники, які пройшли відбір.

 • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.  

 

Додаткові застереження:

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Індивідуальний підхід та рівні можливості

БО «БФ «ССС» застосовує індивідуальний підхід та поважає права людини у всіх сферах її діяльності. БО «БФ «ССС»  прагне створювати умови праці, що відповідають принципам гендерної рівності та культурно-особистісного різноманіття персоналу. Підрядники повинні поважати рівні права осіб та прагнути створити атмосферу, в якій відмінності людей підтримують та цінують. 

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: procurementsss@radnyk.org до 21 жовтня 2021 року.

Виконавчий директор

БО «БФ «ССС»

Гамільтон Дермот

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.