Громадянська мережа ОПОРА подовжує конкурс на зайняття вакансій спостерігачів програми з комплексної оцінки безпекової ситуації та умов проведення виборів на підконтрольних Уряду України територіях Луганської області. Протягом 3 місяців спостерігачі збиратимуть і аналізуватимуть публічну інформацію, яка є важливою для оцінки перспектив організації виборів на територіях даних регіонів. Результати роботи спостерігачів стануть основою для вироблення рекомендацій органам влади України щодо впровадження прозорих та об’єктивних процедур врахування безпекової ситуації під час організації та проведення виборчих процесів.
Часовий проміжок для виконання роботи: жовтень 2021 року – січень 2022 року
Ключові вимоги для аплікантів
- Постійне проживання на підконтрольній державі території Луганської області.
- Розуміння особливостей управління громадами Луганської області на різних етапах міждержавного збройного конфлікту.
- Компетентність у питаннях виборчого процесу, діяльності органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади, функціонування правоохоронної системи та міжвідомчої взаємодії на прифронтових територіях.
- Досвід роботи з органами влади, інститутами громадянського суспільства та правоохоронними органами (не менше 2 років).
- Політична незаангажованість і незалежність від економічних груп.
- Вища освіта.
- Готовність до відряджень у межах територій Луганської області.
- Аналітичні навички та вміння працювати з текстами.
Основні функції спостерігачів програми
- Збір, узагальнення та аналіз публічної інформації про особливості розвитку територіальних громад Луганської області відповідно до спеціально розробленої для цих цілей методології.
- Комунікація та підтримка регулярних контактів з місцевими органами влади, інститутами громадянського суспільства, правоохоронцями та військовими, потенційними суб’єктами виборчого процесу, громадянами.
- Сприяння в організації тематичних публічних заходів на території Луганської області.
- Підготовка тематичних оглядів за результатами спостережень та проведених досліджень.
Для участі в конкурсі з відбору претенденти мають надати:
- резюме;
- посилання на основні публікації, виступи, аналітичні продукти чи інші матеріали, в підготовці яких особисто брали участь;
- коротке есе за темою “Як визначити неприйнятні умови для проведення виборів?”, в якому претендент (ка) має запропонувати варіанти ефективного і неупередженого врахування безпекової ситуації під час ухвалення органами влади рішення про можливість або неможливість проведення виборів на окремих територіях (до 3 сторінок).
Документи для зголошення надсилати на імейл [email protected] з темою повідомлення «Участь в програмі з комплексної оцінки безпекової ситуації».
Вакансії будуть запропоновані кандидату / кандидатці, які: а) відповідають вимогам конкурсу і б) отримають найбільшу сукупну оцінку за всіма оголошеними критеріями.
Прийом документів завершується 18 жовтня 2021 року о 18:00.
Просимо звернути вашу увагу, що ОПОРА не надає роз’яснень та оцінок кандидатам, які не пройдуть відбір щодо невідповідності їх резюме чи професійного рівня.
Коментарі