bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Дизайнер_ка/Ілюстратор_ка

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен cуппорт cервісез» оголошує конкурс на посаду Дизайнер_ка/Ілюстратор_ка.

Про нас:

https://sss-ua.org/2b-buty-rivnymy/

https://www.mad.group/game

Дедлайн для подачі резюме: 21 жовтня 2021 р.

Ми шукаємо дизайнера/ілюстратора для створення візуального стилю для шведсько-української онлайн-гри про рівність та недискримінацію. У межах цього проекту сучасне мистецтво відеоігор буде використовуватися як інструмент для розширення можливостей та сприяння рівності жінок, чоловіків, небінарних осіб та ЛГБТК+ людей. У межах проекту буде адаптовано та розширено контент існуючої антидискримінаційної гри «Бути жінкою». Інтернет-гра на тему мистецтва та адвокації надає агентам змін інтерактивний інструмент, заснований на правах людини, для інформування, навчання та залучення у створенні інклюзивного та недискримінаційного наративу.

Сюжет заснований на пригодах супергероїв, що відбуваються на іншій планеті – Утопії.

Очікується, що дизайнер створить:

творчі та міжнародно впізнавані образи та стиль для 24 персонажів,

фони,

60 позитивних та негативних ігрових ситуацій,

шкали ресурсів, тощо.

Зацікавленим дизайнерам/кам пропонується надсилати резюме, приклади художніх робіт та цінову пропозицію на електронну адресу: kmorhun@stabilizationsupportservices.org 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.