bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на відбір виконавця соціологічного блоку дослідження

ГО «Інститут аналітики та адвокації» шукає соціолога для проведення короткотермінового дослідження на тему закупівельних механізмів, які використовують країни ВЕЦА (зокрема України та Молдова) для придбання АРВ препаратів.

Контракт передбачає постійну координацію з аналітиками дослідження та роботу у складі авторського колективу в рамках єдиної методології.

Терміни проведення дослідження: вересень – грудень 2021 року

Термін надання послуг соціолога: жовтень – грудень 2021 року

Обов’язки в рамках дослідження:

 • Розробка гайду для проведення експертних інтерв’ю відповідно до методології дослідження (методологія надається замовником)
 • Проведення експертних інтерв’ю зі стейкхолдерами закупівельного процесу АРТ в Україні та Молдові (орієнтовно до 12 інтерв’ю, точна кількість буде узгоджена в процесі співпраці). Комунікація зі стейкхолдерами забезпечується замовником у режимі онлайн.
 • Транскрибування проведених інтерв’ю.
 • Формування описового блоку аналітичного звіту за результатами соціологічного дослідження.
 • Редагування блоку аналітичного дослідження за результатами внутрішнього та зовнішнього рецензування документу.
 • Участь у робочих зустрічах та нарадах команди дослідження.

Формат співпраці: дистанційний

Вимоги до виконавця:

 • Фахова вища освіта за спеціальністю у напрямку соціально-поведінкові науки та досвід проведення щонайменше 3 соціологічних досліджень із використанням інструменту інтерв’ювання або вища освіта з будь-якої іншої спеціальності та практичний досвід проведення соціологічних досліджень понад 5 років та досвід із написання аналітичних матеріалів;
 • Відмінні письмові навички англійською або російською мовами (з огляду на специфіку географії);
 • Організованість, пунктуальність та гнучкість;
 • Знання у сфері закупівельних систем або особливостей застосування антиретровірусної терапії будуть перевагою.

Для участі у конкурсі необхідно подати:

 1. Резюме.
 2. Приклади завершених соціологічних досліджень та/або аналітичних матеріалів, які містили соціологічний компонент за авторства апліканта.
 3. Два рекомендаційних листи від попередніх контрагентів або перелік контактів попередніх контрагентів, які зможуть дати відгук про співпрацю.
 4. Вартість надання послуг.

Пропозиції надсилайте на адресу dmytrenko@iaa.org.ua з темою листа «Конкурс на відбір виконавця соціологічного блоку дослідження». Кінцевий термін подачі пропозицій 18 жовтня 2021 року. Втім, Інститут аналітики та адвокації розглядатиме пропозиції в міру їх надходження і залишає за собою право припинити приймання пропозицій одразу після отримання пропозиції від виконавця, який відповідає всім вимогам.

Про результати розгляду пропозицій учасники будуть повідомлені електронною поштою до 20 жовтня.

Контакти

 • dmytrenko@iaa.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.