bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Експерт з розробки навчальних модулів для соціальних працівників територіальних громад

Експерт з розробки навчальних модулів для соціальних працівників територіальних громад

Описова інформація

Потреба в соціальних послугах є високою на всій території Україні, адже кількість вразливих груп населення зростає. У контексті нового закону «Про соціальні послуги», який спрямований на підвищення важливості соціальної роботи, ключовим є навчання соціальних працівників та підвищення рівня їхньої професійної компетентності. Крім того, Закон розширює повноваження місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо організації надання соціальних послуг за місцем проживання осіб, які отримують такі послуги. Відповідно до Закону (ст. 13) підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи та надавачів соціальних послуг можуть здійснюватися із залученням громадських об’єднань, міжнародних організацій, благодійних, релігійних та неурядових організацій, а також установ та організацій із досвідом роботи з відповідними вразливими групами населення.

Реформа децентралізації передбачає, що фінансування соціальних послуг та створення необхідних соціальних закладів мають здійснювати  територіальні громади, які в більшості мають не достатньо знань та досвіду в такій діяльності.

Карітас України як міжнародна організація має тривалий професійний досвід у сфері соціальної допомоги вразливим верствам населення по всій Україні, зокрема 25-річний досвіді у напрямку домашньої опіки, наданні послуги денного догляду  та роботи з соціальними працівниками.

 Основні завдання 

Експерт має розробити навчальну програму для проведення тренінгів соціальних працівників територіальних громад щодо підвищення кваліфікації та підвищення якості надання соціальних послуг  з особливим акцентом на домашній та паліативній допомозі. Навчальна програма має бути спрямована на підвищення кваліфікації соціальних працівників, які надають соціальні послуги домашньої/паліативної допомоги вдома, шляхом надання їм всебічних тематичних знань та практичних навичок, пов’язаних з домашнім доглядом за літніми, самотніми та хворими бенефіціарами, які потребують зовнішньої допомоги для забезпечення гідного та задовільного життя.

 Опис обов’язків / Обсяг роботи

 • Розроблення навчальної програми, яка складається з 5 модулів, які повинні включати та не обмежуватись наступним:

-          аналіз чинного законодавства, нормативно-правових актів, затверджених стандартів надання соціальних послуг у сфері соціальної допомоги вразливим верствам населення, з особливим акцентом на напрямку домашня опіка, послуги денного догляду та стандартів паліативної допомоги.

-          аналіз та опис національних прикладів надання соціальних послуг, міжнародному досвіді та досвіді/висновках Карітасу України з особливим акцентом на напрямку домашня опіка, послуги денного догляду та стандартів паліативної допомоги.

 • Написання 5 тренінгових модулів, які обов’язково мають включати:

-          М1 Старіння і біологічний вік людей. Здоров’я в старості. Психологія старіння (6 годин).

-          М2 Подолання синдрому «професійного вигорання». Організація спілкування з отримувачами соціальних послуг (6 годин).

-          М3 Стандарти домашнього догляду та спостереження (6 годин).

-          М4 Догляд, невідкладна допомога та оздоровчі фізичні вправи (6 годин).

-          М5 Стандарти паліативної допомоги та спостереження (6 годин).

 • Розробка початкового та фінального опитувальника/тестування для закріплення знань учасників тренінгів.
  • Представити розроблені навчальні модулі проекту, внести необхідні виправлення та доповнення на основі відгуків керівника проекту та ключових зацікавлених сторін.
 • За потреби консультування тренерів щодо проведення навчальних модулів.

 

Основні вимоги до експерта:

 • Мінімум 5 років попереднього досвіду з в сфері соціальних послуг та розробки навчальних програм
 • Добре знання законодавства в соціальній сфері та стандартів надання соціальних послуг догляду вдома/паліативної допомоги
 • Досвід роботи з державними соціальними закладами та установами
 • Хороші аналітичні здібності та вміння розробляти навчальні програми
 • Бажаний досвід тренерської діяльності
 • Бажано  бути офіційно зареєстрованою юридичною чи фізичною особою-підприємцем.

Тендерна пропозиція від консультанта повинна містити наступне:

 • Резюме та цінову пропозицію відповідно до визначеного обсягу робіт, яка повинна включати покроковий план виконання всього обсягу робіт включно рекомендований календарний план.
 • Декілька прикладів розробки подібних навчальних програм або актуальні посилання на них у відкритому доступі інтернет.
 • Реєстраційні документи ФОП для проведення безготівкової оплати

Пропозиції надсилати на два мейли : [email protected] , [email protected]

 Контактна особа – Анна Чудовська, 0636204032, [email protected]

 Дедлайн подачі пропозиції – 04 жовтня до 12.00

Завдання виконується в рамках проекту “Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг”, що реалізується МБФ «Карітас України» та GIZ за дорученням Уряду Німеччини в рамках програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.