bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

DiXi Group шукає постачальника послуг доопрацювання мобільного додатку «Енергетика онлайн»

Мобільний додаток «Енергетика онлайн» підтримується DiXi Group в рамках проекту USAID “Прозорість енергетичного сектору” для посилення впливу споживачів на розвиток ринків газу та електроенергетики. Додаток доступний для завантаження з Google Play та AppStore.

Запитувані послуги передбачають внесення змін до відображення тарифів та калькуляції платіжки, відповідно до оновлених тарифів на електроенергію для потреб населення.

Нагадаємо, що з 1 жовтня 2021р. тариф на електроенергію для домогосподарств, які споживають менше 250 кВт*год на місяць, буде знижено до 1,44 грн за кВт*год, тоді як плата за обсяг споживання понад 250 кВт*год залишиться незмінною – 1,68 грн за кВт*год.

Опис очікуваних послуг:

 • Внесення змін до front-end функціоналу “Який в мене тариф?” для категорій “Електроенергія”, “Населення” (без зміни дизайну).
 • Внесення змін до back-end частини функціоналу “Який в мене тариф?”, які забезпечать коректне відображення поточних та попередніх тарифів.
 • Внесення змін до back-end частини функціоналу “Перевірити платіжку” для корекного підрахунку платіжки на електроенергією за минулі та наступні періоди (включно з підрахунком для багатозонного обліку).
 • Тестування оновлення на ресурсах надавача послуг.
 • Підготовка та публікація оновлення в Google Play та AppStore.

Опис функціоналів мобільного додатку доступний за посиланням. Мобільний додаток побудований на React Native, серверна частина – Python (Django).

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Наявність досвіду розробки і технічної підтримки мобільних додатків на React Native.
 • Тривалість виконання робіт.
 • Повна загальна вартість послуг.

Наявність досвіду надання консультаційних послуг у сфері інформаційних технологій та програмування буде перевагою.

Пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну. Постачальник має гарантувати розумне збереження ціни протягом періоду надання послуг.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується за підтримки уряду США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Директораті координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 р. № 4333,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ, до 23:59 08 жовтня 2021 року за адресою: [email protected]

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: [email protected]

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.