bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю послуг відеозйомки та монтажу

ГО «Зміни Є» в рамках проєкту «Сприянняпідзвітності влади та встановлення громадського контролю за вирішенням екологічних проблем» (Угода №RPP/2021/07/030/ DR, в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу оголошує відкритий Конкурс на закупівлю послуг відео зйомки та монтажу.

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання послуг:

дата початку 17 вересня 2021 — дата кінця 30 вересня 2021

Предметом закупівлі послуг є: 

ЛОТ 1: послуги відеозйомки 4-х відеофільмів на екологічну тематику.

Вимоги до конкурсантів: досвід у наступних напрямах - відеозйомки квадрокоптером, зйомки дзеркальним фотоапаратом Canon 5D Mark 4; користування стедикамом, системами звукозапису; досвід зйомки репортажів, інтерв’ю, таймлапсів, аерозйомка.

ЛОТ 2: послуги відеомонтажу 4-х фільмів на екологічну тематику.

Вимоги: досвід монтажу відео у форматі 4K 25fps, створення 2D/3D інфографіки, візуальных эфектів, кольорова корекція; досвід обробки та монтажу аудіо.

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до учасників конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг.

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
 • цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 • рахунок-фактура;
 • зразок договору;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати – 100% після надання послуг та гарантійний термін.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: zminyye@gmail.com , або за телефоном +380993488513 (керівниця проєкту Анастасія Мазниченко) до КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН  ДЛЯ ЗАПИТАНЬ – 27 вересня  2021, 18:00

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані в електронному вигляді (у форматі PDF)на електронні адреси ГО «Зміни Є» zminyye@gmail.com та  tender@vzplus.org   із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода №RPP/2021/07/030/ DR ___(назва учасника)   не пізніше 24.00 , 30 вересня 2021,або в оригіналі у паперовому вигляді у запечатаному конверті мають бути надіслані за адресою: 85300, Донецька область, м Покровськ, вул. Залізнична  40, ГО «Зміни Є» не пізніше 27 вересня.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 30 вересня 2021 розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 5 жовтня 2021.

 Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном +380993488513 

 

 

 

 

Контакти

 • +380993488513
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.