bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на відбір консультанта для розробки комунікаційної стратегії

ГО «Інститут аналітики та адвокації» у рамках  «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства» оголошує конкурс на відбір консультанта для розробки комунікаційної стратегії. До задач консультанта/ки входитиме:

 • Попереднє анкетування/аудит організації;
 • Проведення стратегічної сесії для розробки комунікаційної стратегії на 2022-2023 роки;
 • Консультації в процесі доопрацювання документу стратегії.

Розглядаємо змішаний формат надання послуг (онлайн та офлайн), але перевагу надаватимемо офлайн проведенню стратегічної сесії. Логістичні витрати мають бути включені в гонорар консультанта/ки, ІАА не покриватиме додаткових витрат на проживання, харчування та проїзд косультанта/ки.

Термін надання послуг: грудень 2021 – лютий 2022.

Вимоги до виконавців

 1. Суб’єкт підприємницької діяльності 3 група
 2. Резюме
 3. Досвід роботи у проведенні фасилітованих стратегічних сесій з розробки комунікаційних стратегій (надати перелік клієнтів чи контакти для звернення за рекомендацією)
 4. Реєстрація на порталі http://cd-platform.org/ (бути верифікованим провайдером послуг)
 5. План роботи та вартість запропонованих послуг
 6. Рекомендаційні листи будуть перевагою

Тендерні пропозиції надсилайте на адресу iradomnenko1989@gmail.com з темою «Тендер на розробку комунікаційної стратегії». Кінцевий термін подачі пропозицій – 30 вересня 2021 року. Пропозиції, надані після кінцевого терміну, розглядатися не будуть. Про результати тендеру учасникам повідомимо на електронні пошти після затвердження рішення конкурсної комісії, але не пізніше, ніж 15 жовтня 2021 року.

Захід проводиться за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст матеріалу не обов`язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Контакти

 • iradomnenko1989@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.